Спеціальні потреби

Родичі жертв катастрофи МН17 влаштували акцію протесту перед посольством Росії в Гаазі


У Гаазі родичі жертв катастрофи малайзійського "Боїнга" над Донбасом у неділю встановили навпроти будівлі російського посольства в Нідерландах 298 білих стільців - за кількістю загиблих.

Мета мовчазної акції протесту, яка пройшла за день до початку судового процесу у справі про катастрофу - закликати Москву не чинити опору розслідуванню справи.

Родини загиблих стояли у тиші дві хвилини після того, як розставили стільці, на деяких з яких були розміщені плакати з надписами на шталт «Безкарність неприйнятна! Хтось знає, що сталося…Справедливість для МН17»

Міжнародне слідство прийшло до висновку, що "Боїнг" був збитий 17 липня 2014 року через установки "Бук", яка потрапила на територію, контрольовану підтримуваними Росією сепаратистами, з російської військової частини.

Росія заперечує свою причетність до катастрофи і звинувачує слідство у упередженості. Російська влада, однак, не висунула жодної офіційної версії того, ким і як був збитий "Боїнг".

Суд у справі про загибель лайнера почнеться Нідерландах 9 березня. Нідерланди очолювали міжнародну слідчу групу, оскільки більшість загиблих - громадяни цієї країни.

Звинувачення висунуті проти трьох громадян Росії і одного громадянина України: Ігоря Гіркіна, Сергія Дубинського, Олега Пулатова і Леоніда Харченка. Всі вони мали відношення до підтримуваних Росією сепаратистів на Донбасі, усіх чотирьох обвинувачених судитимуть заочно.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG