Спеціальні потреби

Нью-Йорк вже планує, як перезапустити бізнес після епідемії коронавірусу


Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо у понеділок розповів, що вже почав роботу над кроками по відновленню економіки, коли епідемія коронавірусу піде на спад.

“Я дуже задоволений тими кроками, які ми зробити, щоб протистояти цій кризі. Також я розумію, що протягом довгого часу цей час штат, чи країна взагалі, не можуть функціонувати за умов повної зупинки економіки”, - сказав Куомо під час прес-конференції в столиці штату Олбані.

За офіційними даними, у 2017 році ВВП штату Нью-Йорк складав 1,5 трильйона доларів, а це 8% економіки всієї країни. Штат з населенням у майже 20 мільйонів мешканців переживає перший тиждень повного закриття неістотного бізнесу. Мешканці занепокоєні, скільки продовжуватиметься їх вимушена неоплачувана відпустка, та як довго вони не отримуватимуть зарплату.

Куомо повідомив, що призначає з приватного сектора двох відповідальних, які розроблять конкретні кроки по відновленню економіки штату після того, як ситуація з коронавірусом стабілізується.

“Ми втілюємо стратегію “Нью-Йорк на паузі”, яка зупинила роботу майже всього бізнесу, тепер ми мусимо подумати над стратегією “Нью-Йорк рухається далі”. Як нам перезапустити економіку, і як це зробити поєднавши це зі стратегією забезпечення здоров’я населення”, - сказав куомо під час зустрічі з пресою.

У понеділок кількість заражених у штаті перетнула позначку в 20 тисяч, померло 157 осіб. Губернатор каже, що керівництво штату робить все можливе, щоб забезпечити лікарні всім необхідним для лікування пацієнтів, у тому числі тисячами апаратів штучної вентиляції легень, мільйонами хірургічних масок та халатів. Офіційні особи кажуть, наразі штат потребує близько 30 тисяч апаратів штучної вентиляції для того, щоб впоратись із кризою.

Відео - найголовніше

Українці у Нью-Йорку помолилися за мир в Україні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00
XS
SM
MD
LG