Спеціальні потреби

Кілька країн заборонили авіарейси з Великобританії через новий різновид коронавірусу


United Kingdom, Gatwick Airport, Passengers wearing protective masks walk with their luggage

Кілька країн Європи та Близького Сходу заборонили авіарейси з Великої Британії через побоювання відносно нового різновиду коронавірусу, який стрімко поширюється в країні цього місяця.

У неділю авіарейси з Великобританії заборонили Італія, Австрія, Бельгія, Кувейт та Ізраїль. Інші європейські країни також розглядають питання про введення заборони на польоти.

Британські вчені намагаються встановити, чи ефективні недавно розроблені вакцини проти нової мутації коронавірусу. Новий штам був вперше підтверджений 13 грудня в графстві Кент, і початковий аналіз фахівців вказує на те, що він «поширюється швидше, ніж існуючі різновиди». Вперше новий різновид був виявлений у пацієнта у вересні, майже місяць вчені працювали над розшифруванням геному.

ВООЗ написала в своєму «Твіттері»: «Ми знаходимося в тісному контакті з владою Сполученого Королівства з приводу нового різновиду вірусу COVID-19. Вони будуть і далі ділитися інформацією, результатами свого аналізу і триваючими дослідженнями. Ми будемо інформувати держави-члени в міру того, як будемо дізнаватися більше про характеристики цього різновиду вірусу і будь-які наслідки».

Міністр охорони здоров'я Великобританії Мет Генкок заявив в неділю, що новий штам коронавірусу вийшов з-під контролю і закликав британців вести себе так, ніби вони вже заразились вірусом, особливо у Лондоні та на сході та півдні країни. «Цей вірус – великий виклик, поки ми не провакцинуємо людей, щоб захистити їх. Нас це очікує у наступні два місяці», - сказав міністр.

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон в п'ятницю провів позапланове засідання міністрів на тлі зростаючих побоювань з приводу нової мутації вірусу вірусу. Виступаючи на прес-конференції в суботу, він заявив, що поки немає підтвердження, що вакцини будуть менш ефективні проти нового штаму, але додав, що «ми до сих пір багато чого не знаємо». За його словами, новий різновид вірусу може бути на 70 відсотків більше заразним, ніж попередні штами.

Читайте також : "Імміграційний статус не повинен перешкодити отриманню вакцини проти коронавірусу – Головний лікар США".

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG