Спеціальні потреби

Байден радитиметься з фахівцями щодо передачі секретної інформації Трампу після закінчення його терміну


Обраний президент США Джо Байден почекає рекомендацій своїх радників з питань розвідки щодо передачі секретної інформації президенту Дональду Трампу після того, як він піде з посади, заявив у неділю головний помічник Байдена.

Рон Клейн, який стане керівником апарату Білого дому, зробив цю заяву після того, як колишня головна заступниця директора з питань національної розвідки Сью Гордон написала статтю, де висловилась проти передачі такої інформації Трампу після завершення його каденції.

"За допомогою такого простого кроку, який є виключно прерогативою нового президента, Джо Байден може пом'якшити один із аспектів потенційного ризику національній безпеці, який може представити приватний громадянин Дональд Трамп", - сказала Гордон у статті "Вашингтон Пост".

Відповідаючи на запитання щодо рекомендації Гордон, Клейн сказав в програмі CNN "Стан нації", що Байден хотів би почути своїх фахівців з розвідки перед тим, як приймати будь-яке рішення.

"Ми, безумовно, спитаємо рекомендацій у спеціалістів з розвідки в адміністрації Байдена ... і ми будемо діяти відповідно цих рекомендацій", - сказав він.

Чи тайте також : "Мерка Вашингтона заявила про "нову норму" заходів безпеки для міста після інавгурації Джо Байдена"

XS
SM
MD
LG