Спеціальні потреби

Мерка Вашингтона заявила про "нову норму" заходів безпеки для міста після інавгурації Джо Байдена


Мерка Вашингтона Мюріель Баузер заявила у п'ятницю, що місто зберігатиме посилені заходи безпеки і після інавгурації Джо Байдена 20-го січня. Баузер назвала підвищені заходи безпеки "новою нормою".

При цьому мерка не очікує продовження присутності Національної гвардії США у місті у дні після інавгурації, або збереження загорож встановлених у центральній частині міста.

“Я вважаю, що всій країні доведеться підлаштуватись до того, як наша розвідка, правоохоронці на кожному рівні сприймають абсолютно реальну та наявну загрозу нашій країні”, - заявила Баузер.

Критики вказують, що напередодні 6-го січня, коли частина прихильників Трампа проникла до Капітолію, Баузер заявила, що місто не просить про додаткових правоохоронців.

"Чітко заявляю, що округ Колумбія не вимагає присутності інших федеральних правоохоронців та не схвалює розміщення будь-яких додаткових сил без негайного поінформування, та консультацій з управлінням поліції міста, якщо відповідні плани мають місце", - твітувала Баузер 5-го січня.

Дивіться також: Огляд найгучніших авто-новинок виставки CES

Огляд найгучніших авто-новинок виставки CES. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG