Спеціальні потреби

Актуально

Папа Франциск попередив про загрозу спроб організованих злочинців нажитись на пандемії COVID-19

Папа Франциск виступив проти організованої злочинності у неділю, попереджаючи, що "мафія" у всьому світі бере участь у зусиллях, щоб нажитися на продовженні пандемії COVID-19.

Як повідомило агентство Reuters, ці заяви прозвучали під час звернення з нагоди італійського Дня пам’яті жертв організованої злочинності.

"Мафія існує в різних частинах світу, і, скориставшись пандемією, вона збагачується за допомогою корупції", - сказав він, повідомляє Reuters.

"Сьогодні давайте згадаємо всіх жертв і відновимо нашу відданість боротьбі з мафію", - додав Папа.

Франциск зайняв жорстку позицію проти організованої злочинності і минулого року підтримав зусилля Ватикану, спрямовані на відокремлення християнських символів від організованих злочинних груп.

У грудні співробітники Інтерполу попередили, що члени організованих злочинних груп можуть намагатися викрасти партії вакцин проти COVID-19 або спробувати продати шахрайські вакцини на чорному ринку.

"Злочинні мережі також будуть націлені на нічого не підозрюючих представників громадськості за допомогою підроблених веб-сайтів та шахрайських методів лікування, що може становити значний ризик для їх здоров'я та навіть життя", - сказав у грудні Генеральний секретар агентства. «Це дуже важливо, щоб правоохоронці були максимально підготовлені до хвилі всіх видів злочинної діяльності, пов’язаної з вакциною COVID-19", - заявили в Інтерполі.

Читайте також :"Найбільший виробник вакцин у світі затримує поставки в низку країн"

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG