Спеціальні потреби

Актуально

В заяві до роковин Іловайської трагедії, США закликали Росію забрати зброю та очолювані нею сили з Донбасу

Посольство США до роковин Іловайської трагедії видало заяву, в якій вшанувало пам‘ять загиблих шість років тому.

США закликали Росію виконати Мінські домовленості і наголосили, що санкції проти Росії збережуться до виконання нею зобов‘язань.

«Ми з сумом згадуємо тих , хто пожертвував своїм життям під Іловайськом шість років тому цього тижня, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Росія повинна повністю виконати свої Мінські зобов’язання, вивести свою зброю та очолювані нею сили, підтримати розформування збройних угруповань, що діють на сході України, та повернути Україні контроль над міжнародно визнаним кордоном України».

Раніше цього тижня в Україні з візитом перебував заступник держсекретаря США Стівен Біґен, Він відвідав військовий Меморіал у Михайлівському монастирі у річницю Іловайської битви 2014 року, щоб вшанувати пам’ять тисяч людей, які поклали життя, захищаючи суверенітет України, повідомило американське дипломатичне відомство.

Дивіться також: Заступник Державного секретаря США Стівен Біґен завершив дводенний візит в Україну. Відео

Всі новини дня

“Не маючи успіхів в бою, росіяни підірвали Каховську ГЕС”, – заступник генпрокурора України. Відео

Українська генпрокуратура розслідує підрив Каховської ГЕС як воєнний злочин – порушення правил ведення війни та екоцид. “Немає жодних сумнів, що Каховську ГЕС підірвали російські війська”, – говорить перший заступник генпрокурора України в інтервʼю з Олексієм Коваленком.

В комітеті Сенату США підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. Відео

Законодавці в комітеті Сенату із міжнародних відносин підтримали резолюцію, яка засуджує депортацію українських дітей до Росії. За цими слуханнями стежила Катерина Лісунова.

До Хмельницького прибув перший потяг із Херсона: херсонці розповідають про пережите. Відео

На Хмельниччину прибув евакуаційний потяг з Херсону. У кілька валіз переселенці вмістили все життя. Не забули забрати і домашніх улюбленців.

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Відео

В американському Конгресі не вірять заявам Росії щодо підриву Каховської дамби. Законодавці від обох партій виступили зі словами підтримки України та закликали притягнути до відповідальності винних у руйнуванні Каховської ГЕС.

Переговори Ріші Сунака та Джо Байдена у Вашингтоні – що казали про підтримку України. Відео

Британський прем’єр Ріші Сунак зустрівся із президентом США Джо Байденом у Вашингтоні. Лідери провели закриту зустріч у Білому домі і пізніше відповіли на питання преси.

Більше

XS
SM
MD
LG