Спеціальні потреби

Актуально

В Європі та США ситуація з коронавірусом погіршується. Китай заявляє про успіхи у стримуванні вірусу

Фото: працівник служби доставки в Італії, 10 березня 2020 року

У вівторок Італія поширила карантин на всю свою територію, намагаючись обмежити поширення коронавірусу COVID-19. Це безпрецедентний для Європи крок з обмеження пересування для 60 мільонів людей - італійці зможуть їздити лише на роботу, в медичних цілях та у надзвичайних випадках. В країні зафіксовано більше 10 000 випадків зараження і більше 600 смертей від коронавірусу. Італія має другу після Китаю кількість зафіксованих випадків зараження.

Ізраїль запровадив карантин для всіх, хто приїздить до країни, а Японія планує запровадити надзвичайний стан по всій території. У США, низка штатів оголосили надзвичайну ситуацію. Також розробляється пакет заходів покликаних допомогти економіці країни під час епідемії.

В той час, як ситуація в Європі та США погіршується, в Китаї президент країні Сі Цзіньпін здійснив візит до міста Ухань, звідки розпочалось поширення вірусу. Таким чином Цзіньпін намагається продемонструвати впевненість у тому, що епідемію вдалось приборкати.

Сі Цзіньпін під час візиту до міста Ухань
Сі Цзіньпін під час візиту до міста Ухань

«Ми безперечно подолаємо цю епідемію», - заявив президент Китаю під час візиту. В країні значно скоротилась кількість нових виявлених випадків зараження. Японський автовиробник Nissan оголосив про поновлення роботи своїх заводів у Китаї.

Дивіться також: Трамп: уряд вживає всіх можливих заходів аби стримати поширення коронавірусу у США. Відео

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG