Спеціальні потреби

Пандемія коронавірусу у США може тривати 18 місяців - звіт


Протягом минулої доби кількість зафіксованих випадків зараження у США зросла на близько 40% до майже 9 400 осіб. Щонайменше 150 людей загинуло від коронавірусу в 22 американських штатах, станом на ранок 19 березня.

Пандемія може тривати 18 місяців у США і включати декілька хвиль заражень. Про це йдеться в урядовому звіті, представленому Конгресу, копію якого отримали американські ЗМІ. Першим про звіт написало видання The New York Times.

У звіті розглядається можливість значного впливу пандемії на «канали постачання, що можуть призвести до значних нестач в поставках для уряду, приватного бізнесу та споживачів».

У своєму зверненні до преси у середу президент США Дональд Трамп назвав ситуацію «складною» і порівняв свою роль до президентства воєнних часів.

«Я розглядаю це певним чином як президентство воєнних часів, - заявив Трамп. - Стосовно того, з чим ми боремось - тепер дуже складна ситуація».

Для того, щоб попередити можливі перебої з поставками, Трамп задіяв Закон про військове виробництво 1950 року, який надає йому повноваження спрямовувати виробництво на забезпечення медичних потреб, зокрема у захисних масках та апаратах штучної вентиляції легень. Пентагон також надав військові медични кораблі для виконання поставок.

Тим часом, влада Китаю, звідки почався спалах, повідомила про те, що нових випадків зараження не було зареєстровано за останню добу.

Дивіться також: Як у США намагаються не повторити помилок Італії. Відео

Як у США намагаються не повторити помилок Італії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG