Спеціальні потреби

Актуально

Прокуратура Мангеттена зацікавилась нерухомістю Трампа у Нью-Йорку

Прокуратура округу Мангеттен зобов'язала податкову агенцію міста Нью-Йорк надати інформацію у рамках кримінального розслідування можливих зловживань у компанії Дональда Трампа.

Прокуратура розслідує, чи компанія колишнього президента США штучно завищувала вартість своїх активів у сфері нерухомості для отримання вигідних умов кредитування. А також, чи компанія Трампа занижувала вартість активів - тих самих об'єктів нерухомості - аби знизити їх оподаткування.

У коментарі виданню Рейтерс, очільниця податкової комісії Нью-Йорка Френсіс Хенн підтвердила, що був запит від прокуратури.

До активів колишнього президента Трампа у Нью-Йорку належать, серед інших, “Вежа Трампа” та “Трамп Плаза”.

Раніше прокуратура робила запит щонайменше до двох кредиторів - компаній Deutsche Bank і Ladder Capital Finance - на інформацію про кредити, видані для фінансування операцій компанії Трампа у сфері нерухомості.

Як писало цього місяця видання The Wall Street Journal, починаючи з 2012 року, дочірні компанії інвестиційної корпорації Ladder Capital позичили Дональду Трампу 280 мільйонів доларів.

Адвокати Дональда Трампа та Trump Organization відмовились коментувати цю інформацію.

За словами журналістів, у Ladder Capital працює син фінансового директора Trump Organization Аллена Вайсельберга.

Це вже не перше розслідування, яке прокурори Нью-Йорка розпочали щодо Дональда Трампа. Наразі тривають розслідування щодо його податків.

Дивіться також: Чи буде Україна серед пріоритетів у співпраці союзників по НАТО?

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG