Спеціальні потреби

Fitch підтвердив рейтинг України на рівні «В» з позитивним прогнозом і назвав виклики для нового уряду


Міжнародне рейтингове агентство Fitch переглянуло рейтинг України, залишивши його незмінним - на рівні «В» з позитивним прогнозом, йдеться у повідомленні агентства.

Викликами для нового Кабінету міністрів під керівництвом Дениса Шмигаля в найближчій перпективі, на думку агентства, стане необхідність запевнити у незмінності економічної політики, провести плавний перехід у переговорах з нової програми МВФ, посилити довіру до незмінності курсу адміністрації Зеленського на проведення реформ, йдеться у повідомленні.

Агентство очікує, що правління МВФ затвердить програму для України в першій половині 2020 року. Це залежить від затвердження закону, що не допустить повернення націоналізованих банків їх колишнім власникам. Факторами, які можуть зашкодити такому сценарію, на думку Fitch, є можливі судові рішення, що скасують реформу, невиконання рішення парламенту, негативні перестановки в уряді, розпад президентської фракції у парламенті, посилення впливу олігархів.

У Fitch відзначили покращення стабільності та довіри до урядової стратегії, тривалу міжнародну підтримку, низький рівень державного боргу а також наголосили на низькій зовнішній ліквідності на тлі високих виплат за державним боргом, а також тому, що банківський сектор покращився, хоч і залишається вразливим, а державне управління залишається слабким.

Дивіться також: Американські економісти про ефект урядових перестановок. Відео

Американські економісти про ефект урядових перестановок. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG