Спеціальні потреби

700 000 робочих місць втрачено у США в час епідемії коронавірусу


Фото: Перукарні у штаті Мічиган зачинено в рамках зусиль місцевої влади зі стримування поширення епідемії

Більше 700 000 робочих місць у США зникли у березні через охолодження американської економіки, яка зазнає втрат від поширення епідемії коронавірусу COVID-19. Такі дані оприлюднило Міністерство праці США у п‘ятницю.

Рівень безробіття зріс до 4,4% в березні, порівняно з 3,5% місяцем раніше - найнижчої позначки за 50 років. Кількість робочих місць у США невпинно зростала протягом десяти років з часу кризи 2009 року.

Від охолодження економіки, спричиненої пандемією, найбільше постраждали працівники американських барів та ресторанів - за місяць кількість робочих місць тут скоротилась більш ніж на 410 000. Роздрібна торгівля скротила більше 45 000 робочих місць, а медична сфера, не пов‘язана безпосередньо з подоланням епідемії, втратила 43 000 робочих місць.

Очікується, що рівень безробіття зросте ще більше, адже майже 10 мільйонів американців стали на облік за безробіттям лише протягом останні двох тижнів. Велика кількість штатів ввела обмеження на діяльність компаній не життєво важливих галузей, намагаючись запровадити соціальне дистанціювання, що спонукало велику кількість компаній призупинити, або обмежити діяльність.

США ухвалили пакет допомоги економіці на майже 2 трильйони доларів. В рамках пакету передбачається безпосередня грошова допомога американцям а також підвищуються виплати з безробіття.

Дивіться також: Допомога ближнім під час карантину у США. Відео

Допомога ближнім під час карантину у США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG