Спеціальні потреби

Реформи в Україні - ключові для партнерства зі США та протистояння агресії Росії, - сенаторка Шагін


Сенатори Джин Шагін, Роб Портман та Кріс Мерфі під час спілкування з пресою в Києві 2 червня

«Продовження втілення Україною важливих реформ зі зміцнення демократії - ключове для нашого тривалого партнерства та протистояння російській агресії», - написала сенаторка Джин Шагін у Twitter.

Джинн Шагін очолює делегацію сенаторів від Республіканської та Демократичної партій США, яка цього тижня відвідує Литву, Україну та Грузію. До делегації входить сенатор від Демократичної партії Кріс Мерфі та сенатор-республіканець Роб Портман.

Візит до України підтрверджує підтримку обох партій США «партнерству проти російської агресії а також продовженню реформ із зміцнення демократії та цілі стати частиною ЄС та НАТО», йдеться в дописі Шагін.


В Києві сенатори провели зустрічі з українськими урядовцями, представниками громадянського суспільства а також вшанували пам‘ять загиблих на сході України. «Сила України полягає не лише у збройних силах, а у виконанні обіцянки Революції Гідності», - зазначили у Посольстві США в Україні в дописі про візит делегації.

«Багаторічна двопартійна і двопалатна підтримка України в Конгресі США життєво важлива для нашого стратегічного партнерства у час, коли наша держава продовжує протистояти агресії РФ і втілювати реформи», - зауважив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Під час перебування у Литві сенатори провели зустріч із лідеркою білоруської опозиції Світланою Тихановською.Після України сенатори прямують до Грузії.

Дивіться також: Двопартійна делегація сенаторів США прибула в Україну із Литви. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG