Спеціальні потреби

Україна однією з перших отримає від США вакцини


Україна буде однією з перших країн, які отримають вакцини США проти COVID, йдеться в повідомленні Білого дому, поширеному Посольством США в соцмережах.

Це «підкреслює нашу рішучу прихильність наданню допомоги для припинення пандемії в Україні і світі шляхом пришвидшення доступу до вакцин проти COVID для всіх», наголосили у дипломатичному відомстві.

До цієї групи крім України належать Мексика, Канада, Південня Корея, Західний берег та Газа, Косово, Гаїті, Грузія, Єгипет, Йорданія, Індія, Ірак та Ємен

Новий план адміністрації Байдена, оголошений в четвер, передбачає надання країнам світу щонайменше 80 мільйонів доз вакцин зі США до кінця червня.

План передбачає, що першу партію у 25 мільйонів доз вакцин буде розподілено до країн-сусідів США та тих, які найбільше її потребують.

Зокрема, близько 6 мільйонів доз буде спрямовано на пріоритетні потреби та до країн-партнерів. До цієї групи крім України належать Мексика, Канада, Південня Корея, Західний берег та Газа, Косово, Гаїті, Грузія, Єгипет, Йорданія, Індія, Ірак та Ємен. Ці вакцини також отримають працівники на передовій лінії в ООН.

Загалом 75% вакцин, які надають США іншим країнам, буде розподілено через програму COVAX, а решту 25% буде спрямовано «на нагальні потреби з подолання спалахів у світі» і розподілено на двосторонній основі, йдеться в повідомленні Білого дому.

Дивіться також: РФ провела в ООН неформальну зустріч для поширення неправдивого наративу про Україну та події, що відбулися 2014-го, – заяви США, ЄС

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG