Спеціальні потреби

Актуально

ЄС підтверджує виконання Україною умов лібералізації візового режиму, але вказує на недоліки

«Україна вжила заходів, визначених в другому звіті і продовжує виконувати умови лібералізації візового режиму», - йдеться у звіті ЄС стосовно виконання вимог безвізового режиму з країнами Східного партнерства - Україною, Грузією та Молдовою а також країнами Західних Балкан.

Водночас у звіті ЄС, виданому 10 червня вказується і на негативні тенденції - кількість відмов у в‘їзді до Шенгенської зони для українців зросла на 25% з 2018 по 2019 роки (з 52 185 до 66 390), як зросла і кількість українців, які незаконно залишались в Шенгенській зоні. Тут зростання становило 11% (з 37 410 до 41 705).

Кількість заявок на статус біженця поданих українцями в Шенгенській зоні зменшилась на 5% в 2019 році, порівняно з попереднім роком.

В звіті відзначається посилення Україною зусиль з прикордонної співпраці та боротьбі з міжнародною злочинністю а також втіленні зусиль з подолання корупції.

Для того, щоб Україна продовжила відповідати вимогам візової политики ЄС, вона має, серед іншого, забезпечити незалежність та ефективність роботи антикорупційних установ, підтримати спроможності поліції в боротьбі з організованою злочинністю, йдеться у звіті.

Дивіться також: 25 років найстрашнішої трагедії в Європі з часів Другої Світової. Маловідома сторінка історії Сребрениці. Відео

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG