Спеціальні потреби

Актуально

ЄС відзначив прогрес реформ в Україні, але наголосив на питаннях щодо судової системи, незалежності НБУ та справи «Приватбанку»

Європейський Союз, в своєму щорічному звіті із проведення Україною реформ в рамках угоди про Асоціацію України з ЄС, відзначив поступ у таких сферах, як подолання корупції, земельна та банківська реформи, децентралізація та енергетика, але наголосив на викликах, що гальмують ці реформи, або становлять для них загрозу.

«Незважаючи на дестабілізуючі дії з боку Росії, конфлікт на сході та пандемію коронавірусу, Україна продовжила досягати прогресу на шляху реформ, - заявив високий представник ЄС Джозеп Боррель. - Важливо, щоб політичні лідери продовжували ці зусилля з незворотності реформ, особливо в сфері верховенства права. Народ України цього очікує».

Водночас, відзначили європейські посадовці, нещодавнє рішення Конституційного суду України поставило під сумнів досягнення країни у боротьбі з корупцією. Вони також наголосили на тому, що справа з шахрайства в «Приватбанку» на суму 4,6 мільярди євро залишається без вирішення.

Європейські посадовці заявили про необхідність забезпечити незалежність центробанку, незважаючи на відставну голови НБУ в липні, а також закликали до подальших реформ в енергетиці, корпоративному управлінні, судовій сфері, та інших.

Дивіться також: Час-Тайм. Найвідоміша у світі виставка про Голодомор - вперше в Україні

Час-Тайм. Найвідоміша у світі виставка про Голодомор - вперше в Україні
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Всі новини дня

Військові експерти: українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу. Відео

Про переваги української армії у контрнаступі ми поговорили із двома американськими військовими експертами. Обидва впевнені - українська армія якісно краща за російську і більш підготовлена до контрнаступу.

В американських містах проходять протести у відповідь на підрив дамби Каховської ГЕС. Відео

У вівторок у Вашингтоні на акцію протесту зібралися біля Білого Дому. Учасники вийшли, щоб привернути увагу до того, що на їхню думку, саме росіяни зруйнували Каховську ГЕС. Протести у відповідь на підрив Каховської ГЕС також відбулись і в найбільшому місті штату Каліфорнія, Лос-Анджелесі.

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів - промислова екологиня. Відео

Чаша Каховського водосховища може спорожніти за кілька днів. Про це у коментарі Голосу Америки розповіла промислова екологиня Анна Амбросова.

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:38 0:00

Як реагують на руйнування Каховської ГЕС американські конгресмени – деталі з Конгресу США від Катерини Лісунової.

Речниця Білого дому: Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Відео

Відповідальність за руйнування, спричинені цією війною — на Росії. Про це заявила речниця Білого дому Карін Жан-П'єр, коментуючи підрив Каховської ГЕС.

Більше

XS
SM
MD
LG