Спеціальні потреби

Актуально

Новий законопроект, що стосується порушень прав вірян в Криму та на Донбасі, подано до Сенату США

Сенатор Роджер Вікер та сенаторка Джин Шагін повторно подали до Сенату США законопроект про «Підтримку свободи віросповідання в Україні», повідомили у Гельсінській комісії США.

Теперішні кремлівські репресії в Україні відображують огидну практику радянських часів, коли вірян переслідували за їхні релігійні вірування
Сенатор Роджер Вікер

«Теперішні кремлівські репресії в Україні відображують огидну практику радянських часів, коли вірян переслідували за їхні релігійні вірування», - заявив сенатор Вікер.

«Обидві партії вважають нагальною необхідність для Конгресу продемонструвати підтримку Україні у протистоянні жорстокості Путіна, включаючи варварські напади проти мирних релігійних громад», - виголосила Джин Шагін.

У разі затвердження законопроекту, Державний департамент США отримає повноваження враховувати не лише порушення всередині Росії, але і в Криму та на території Донбасу непідконтрольній українському урядові, при визначенні статусу Росії, як країни, що викликає особливе занепокоєння в цій сфері, йдеться в повідомленні.

З 2018 року, Росія перебуває в категорії країн «для спеціального відслідковування» ситуації з порушенням свободи віросповідання. Визнання Росії країною, що викликає особливе занепокоєння, дає підстави в рамках законодавства США, для обмеження в‘їзду до США для відповідних посадовців країни.

Відповідний законопроект у середу отримав одноголосну підтримку в Комітеті закордонних справ іншої палаті американського Конгресу - Палати представників.

Дивіться також: Студія Вашингтон. США прагнуть стабільних та передбачуваних відносин із Росією - речниця Білого Дому

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG