Спеціальні потреби

Актуально

В Росії закінчився саміт Великої вісімки

Лідери групи 7 провідних індустріалізованих демократичних країн світу і Росії закінчили саміт у Санкт-Петербурзі, де вони накреслили плани подолання головних проблем людства.

Зокрема вони закликали до припинення насильств на Близькому Сході а також висловили занепокоєння з приводу Ірану та Північної Кореї. В своїй заяві щодо Близького Сходу лідери Великої вісімки закликають войовниче угруповання Гезбола звільнити викрадених ізраїльських солдатів і припинити стріляти ракетами по Ізраїлю. А в своєму заключному комюніке вони також закликають Ізраїль припинити повітряні атаки на ліванські території, через які загинули десятки цивільних ліванців. Крім того Велика вісімка домовилася активізувати переговори щодо глобального договору про вільну торгівлю.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG