Спеціальні потреби

Актуально

Кондоліза Райс зібралася на Близький Схід

Державний Секретар США Кондоліза Райс повідомила сьогодні про плани здійснити в неділю візит на Близький Схід, щоб на місці обговорити ізраїльсько-ліванську кризу та шляхи втсановлення довготермінового перемир'я.

А тим часом Ізраїль продовжував бомбардувати південь Лівану, підтягуючи разом з тим танки і війська до кордонів, щоб, як очікують, вторгнутися в цю країну і повалити угруповання Гезбола. Ізраїльські танки вишикувалися в довгу лінію на головній дорозі неподалік кордону. Одна з ізраїльських газет пише, що багатотисячна армія ізраїльтян збирається на півночі країни ближче до кордону. Дещо раніше сьогодні ізраїльські літаки розкидали спеціальні листівки на півдні Лівану, просячи місцевих жителів залишити ці території і перейти на північ від ріки Літані, що за 30 кілометрів від ізраїльського кордону. Мирне населення масово втікає з півдня Лівану в автомобілях, розмахуючи білими прапорами. У Бейруті президент Еміль Лагуд заявив, що ліванська армія боротиметься проти, як він назвав, ізраїльських сил, які хочуь вторгнутися без дозволу в його країну. В південно-ліванському місті Тайр чиновники поховали більше 70 людей, які загинули в останніх ізраїльських бомбардуваннях. Добровольці поскладали тіла в дерев'яні домовини і захоронили їх в братській могилі.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG