Спеціальні потреби

Актуально

Ахмадiнеджад: ядерна програма Iрану - мирна

Президент Ірану Махмуд Ахмадінеджад заявив, що його країна не намагається створити ядерну зброю, і в принципі, їй це не потрібно. Вiн виступив з такою заявою перед журналiстами у Нью-Йорку, де вiн перебував у зв`язку з черговою сесiєю Генеральної Асамблеї ООН.

Ахмадінеджад сказав, що вже навіть і не знає, що саме Тегеран міг би ще зробити, аби довести, що він не працює над розробкою ядерної зброї. Нагадаємо, що уряд Ірану проігнорував останній термін, який ООН відвела йому для того, аби він зупинив збагачення урану і таким чином дещо розр`ядив напруження у питанні його ядерної програми. Наразі Сполучені Штати вимагають застосування санкцій щодо Ірану за порушення резолюції ООН. А Ахмадінеджад вкотре наполягає, що ядерна програма його країни має виключно мирне призначення.

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG