Спеціальні потреби

Актуально

У Мізурі пройшов з'їзд Товариства червоних капелюхів

У Сполучених Штатах побутує думка, що в Америці все крутиться навколо молодих i красивих людей. Тож яке місце у такому суспільстві мають люди похилого віку?

Вбранi у червонi капелюхи та пурпоровi сукнi понад тисяча жiнок нещодавно зiбралася в Сейнт-Люїсi, штат Мiзурi, на мiжнародний з`їзд Товариства червоних капелюхiв. Мета у них одна - довести, що краса - це не виключно прикмета молодостi. Все почалося дев`ять рокiв тому, коли засновниця майбутнього товариства Су Еллен подарувала своїй подрузi червоний капелюх та поему, в якiй йде мова про жiнку, яка нарiкає, що на старiсть їй доведеться носити черговий капелюх i пурпурове плаття, якi одне до одного зовсiм не пасують. Якось новина про капелюхи розiйшлася. «Спершу я хотiла зробити це з п`ятьма людьми. I я не усвiдомлювала, як приємно нам буде побавитися в малих дiвчаток, i наскiльки захопленi цим будуть усi у нашiй вiковiй категорiї», - додає Су Еллен.

Товариство сьогоднi нараховує тисячi вiддiлень у рiзних країнах i понад 110 тисяч членiв. Одна з них - власник бiзнесу i мати трьох дiтей Сабiна Контрерас. «Я уже понад чотири роки як приєдналася до Товариства червоних капелюхiв. Що головне для мене, це мессидж, який ми маємо для жiнок i яким ми змiнюємо сприймання процесу старiння», - каже вона.

I що жiнки з червоними капелюхами роблять на своїх з`їздах? Вiдповiдь дуже проста - розважаються. «Нам сьогоднi треба повеселитися. Ви себе так добре пiсля цього почуватимете. Перше, що я вам хочу сказати, це те, що мала дитина смiється по 400 разiв на день. А ми що - 5, 10, 15 разiв? Тому нам сьогоднi треба посмiятися», - розважає присутніх Доктор Максiн.

Правил в Товаристi також жодних немає - крiм одного - треба носити червоний капелюх. Товаристо та його позитивнi впливи навiть помiтив Президент Буш з дружиною Лорою. Разом вони надiслали вiтання учасницям найостаннiшого з`їзду. «Я лише надiюся, що ми розростатимемося по свiтi i єднатимемо жiнок. Це чудовий спосiб для жiнок з рiзних країн контактувати мiж собою. У нас тут уже є жiнки з iнших країн. У нас є Iнтернет i ми знаходимо одна одну. Я надiюся, що ми будемо позитивною силою», - додає засновниця Товариства Су Еллен. Спостерiгаючи Су Еллен та iнших жiнок-мамiв i навiть деяких бабусь можна подумати, та що подумати, можна i повiрити, що старiтися вже не так страшно.

Всі новини дня

Джамала: про війну та підтримку України з боку міжнародної мистецької спільноти. Інтерв’ю

З початком війни Джамала відвідала вже десятки країн, виступаючи на благодійних заходах в підтримку постраждалих від війни українців, а також допомагаючи збором коштів для ЗСУ.

Як українці можуть приїхати до США за програмою спонсорства Uniting for Ukraine. Відео

Як українці можуть приїхати до США за програмою спонсорства Uniting for Ukraine. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:30 0:00

Близько 6 тисяч українців отримали дозвіл від американського уряду приїхати до США за програмою для отримання гуманітарного паролю Uniting for Ukraine - «Єднаймося для України».

Макдональдс оголосив про повний вихід з Росії. Відео

Макдональдс оголосив про повний вихід з Росії. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:54 0:00

Американська мережа швидкого харчування Макдональдс оголосила про повний вихід з Росії через її війну проти України

Спогади фінських ветеранів про радянсько-фінську війну. Відео

Спогади фінських ветеранів про радянсько-фінську війну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

У листопаді 1939 року Радянський Союз напав на Фінляндію, почавши так звану «зимову війну». Хоча фінська армія була набагато меншою, радянські загарбники зазнали великих втрат.

Швеція, Фінляндія та НАТО: чого чекати далі. Відео

Швеція, Фінляндія та НАТО: чого чекати далі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:10 0:00

Північно-Атлантичний Альянс вже у наступні місяці може отримати двох нових членів - уряди Швеції та Фінляндії на тлі російської війни проти України офіційно оголосили про рішення подати заявку на членство в Альянсі.

Більше

XS
SM
MD
LG