Спеціальні потреби

Актуально

Балога нагадує, що перша особа - президент

Першою особою в державному керівництві України був, є і буде президент. Про це нагадав голова президентського секретаріату Віктор Балога, який називає своїм головним завданням ефективну реалізацію функцій глави держави.

Президент України є головна особа в державі і сполучна ланка між усіма гілками влади. На цьому наголошує новий керівник президентського секретаріату:

«Я наголошую, що першою особою в державному керівництві України був, є і буде президент України».

Найпершим завданням секретаріату Віктор Балога вважає забезпечити ефективну реалізацію функцій глави держави та відновити баланс гілок влади. Як він підкреслив, секретаріат хоче налагодити конструктивну співпрацю президента з Кабінетом Міністрів і Верховною Радою. Порозуміння з секретаріатом Кабміну уже налагоджено, -- повідомив Балога. А на запитання про те, чи можна вважати ознакою такого порозуміння заяви міністра Кабінету Міністрів Анатолія Толстоухова про перепідпорядкування ДУС – Державного управління справами – Кабміну, порадив Толстоухову, даючи інтерв`ю, думати про свій рівень компетенції.

Новий голова секретаріату каже, що в нього нормальні стосунки з прем`єром Януковичем. Він вірить, що зможе добитися конструктиву і у відносинах Банкової з Грушевського:

«Вважаю, що я є тим містком, який зможе налагодити нормальну роботу між президентом і Кабінетом Міністрів.

Окрім наведення мостів між гілками влади, секретаріат Балоги займатиметься боротьбою з корупцією:

«Головний штаб війни з цією епідемією буде знаходитися за цією адресою – вулиця Банкова 11».

Говорячи про можливі кадрові зміни в секретаріаті, Балога підтвердив інформацію про призначення радником з інформаційних питань Василя Базіва – речника екс-президента Кучми. Він також повідомив, що Роман Зварич не працюватиме в секретаріаті президента – ні начальником управління правової політики, ні на жодній іншій посаді.

Коментуючи ймовірність призначення Юлії Тимошенко секретарем Ради з нацбезпеки та оборони, Віктор Балога заявив, що говорити про це не на часі:

«Імовірність має кожна людина для призначення на посаду секретаря РНБО, і в тому числі і політик великий, як Юлія Тимошенко. Але хто буде призначений і коли – я вважаю, що це на часі сьогодні не стоїть».

А відповідаючи на запитання про те, як йому працюється в кабінеті його запеклого ворога – глави адміністрації президента Кучми Медведчука і як він ставиться до того, що, за аналогією з останнім, його називають “кризовим менеджером”, заявив, що зараз в країні немає криз:

«Термін не вживав і вважаю, що в часи роботи Медведчука, може, це й потрібно було для тієї команди. Сьогодні перед нами президент не ставить задач долати кризи, тому що криз немає. А відносно того, що я також працюю в кабінеті, де працював і Щербицький, і Рибачук, а зараз і Балога – нічого страшного, всіх священиків зберемо, посвятимо», -- пожартував новий голова президентського секретаріату Віктор Балога.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG