Спеціальні потреби

Вдалося запобігти скоєнню теракту в Нью-Йорку


Американські правоохоронні органи повідомляють про викриття змови вчинити теракт у міжнародному аеропорту імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку. У плануванні терактів обвинувачують чотирьох осіб, один з яких – громадянин США. Правоохоронці заявляють, що змовники планували теракт, який наніс би катастрофічний удар економіці країни.

Цей катастрофічний план замислил четверо чоловіків, один із яких – громадянин США, який колись працював у вантажному відділі аеропорту імені Кеннеді. Їхньою метою було підірвати паливні танкери і трубопровід під аеропортом. Комісар поліції Нью-Йорка Рей Келлі каже, що ця справа черговий раз підкреслює – Нью-Йорк є одним з головних об’єктів у списках терористів.

Трубопровід, яким постачають паливо для літаків, проходить через три штати. Змовники також націлились на деякі будинки аеропорту.

Обвинувачення в змові висунуто проти чотирьох чоловіків. Народженого у Ґаяні громадянина США Рассела Дефрідаса було затримано у Брукліні. Одного разу в телефонній розмові, яку прослуховувало ФБР, Дефрідас сказав:

“Ух ти, уразити Кеннеді! Якщо це зробити, ціла країна буде в жалобі. Це як вбити його ще раз”.

Ще двох осіб затримано в Трінідаді. Четвертий поки що залишається на волі.

Прес-секретар Білого дому заявила, що впродовж розслідування Президента Буша постійно тримали в курсі справи.

XS
SM
MD
LG