Спеціальні потреби

У США проходить чергове передвиборче змагання


На крок далi у вівторок у штатi Нью-Гемпшир просунеться президентська кампанія у США. На внутрішньо-партiйних голосуваннях виборцi цього пiвнiчно-схiдно американського штату визначають, кого iз нинішніх претендентiв вони хотіли б бачити кандидатом своєї партії на виборах у листопадi.

В Нью-Гемпширi, згiднo з опитуваннями громадської думки, перед серед демократiв веде сенатор Барак Обама, серед республiканцiв – сенатор Джон МакКейн. Якщо вiрити опитуванням, для Обами це буде вже друга важлива перемога у складному передвиборчому процесi у США, а для МакКейна – можливе перевтiлення у полiтика, у якого після дотепер доволi кволої кампанiї знову з`явилися шанси заволодiти кандидатурою партії.

По стороні демократiв слiдом за Обамою в Нью-Гемпширi йде сенатор Гiлларi Клінтон, хоч вона i вiдстає від нього на понад 10%. За нею йде колишнiй сенатор Джон Едвардс.

По стороні республiканцiв за МакКейном йдуть колишнiй губернатор штату Массшусеттс Мiтт Ромнi, колишнiй губернатор Арканзасу Майк Гакабi – вiн, до речі переможець змагання минулого тижня в штатi Айова. Вiдтак йдуть сенатор Фред Томпсон та колишнiй мер Нью-Йорка Рудольф Джулiанi.

XS
SM
MD
LG