Спеціальні потреби

Актуально

Американська розвідка прогнозує послаблення ролі США у світі

Розвідувальні служби США у новому звіті про глобальні тенденції до 2025-го року передбачають зміну світового порядку на планеті, послаблення ролі США, посилення впливу Китаю, Індії та Індонезії як також збільшення ризиків виникнення конфліктів у світі.

У доповіді підготовленій Національною радою з розвідки мовиться, що міжнародна система побудована після Другої світової війни до 2025-го року зазнає відчутних змін через глобалізацію економіки та посилення впливу країн, що розвиваються.

У звіті прогнозують, що долар з домінантної валюти у світі перетвориться в одну з рівних серед інших. Світ буде менш стабільним, ризик терористичних атак збільшиться, і людство значно більше, ніж сьогодні буде відчувати на собі вплив глобального потепління. У свою чергу такі зміни призведуть до боротьби за енергетичні ресурси, воду, продукти харчування. Один з оптимістичних прогнозів – світ стане менш залежним від нафти і перейде на відновлювальні види енергії такі як вода та вітер.

Всі новини дня

Чому американський ветеран готовий ризикувати своїм життям заради України: історія Джеймса Васкеса. Відео

Американський ветеран Джеймс Васкес вирішив боротися за незалежність України, щойно Росія розпочала вторгнення 24 лютого. Він зібрав своє спорядження, дочекався, поки отримає закордонний паспорт, і поїхав у свою першу в житті подорож до Європи.

Медичне обладнання для українських лікарень збирають волонтери з Нью-Джерзі. Відео

Серед медичного обладнання, яке наразі найбільше потребують українські військові госпіталі, та лікарні, які надають медичну допомогу як військовим, так і цивільним, – це апарати для вакуумного лікування ран, а також фіксатори для кісток.

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео

День Незалежності США: українці взяли участь у параді у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:32 0:00

Сполучені Штати сьогодні відзначають День Незалежності. 4 липня святкування відбуваються по всій країні, та, певно, найбільше урочистостей - у Вашингтоні. Цьогоріч участь у параді до Дня Незалежності США вперше взяли і українці.

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео

Як волонтери налагоджують постійне харчування в Бородянці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

«Перші дні коли ми відчинили двері їдальні, багато хто з людей плакав, вони отримали першу тарілку з гарячою їжею».

Конференція із відбудови України у швейцарському Лугано – заяви, подробиці. Відео

Зусилля з відновлення України після повномасштабного вторгнення Росії можуть коштувати понад 700 млрд доларів, і ключовим джерелом фінансування мають стати конфісковані активи Росії та російських олігархів - таку думку озвучив український прем’єр-міністр на Конференції із відбудови України.

Більше

XS
SM
MD
LG