Спеціальні потреби

Фінансового махінатора Мейдоффа позбавляють майна


Глобальна криза нанесла чимало шкоди світовій економіці. Однак, саме завдякі їй вдалося розкрити найбільшу махінацію в сучасній історії. Економічна криза розвалила піраміду обсягом у понад п’ятдесят мільярдів доларів.

Поки автор цієї махінації, американський фінансист Бернанд Мейдофф, очікує вироку суду, слідчі продовжують з'ясовувати на що він витратив мільярди доларів своїх клієнтів. Працівники ФБР уже конфіскували кілька будинків та дві яхти махінатора. У місті Форт-Лотердейл на Флориді за розпорядженням федерального суду було конфісковано його 18-метрову яхту «Булл» вартістю два мільйони. Представники федерального суду також позбавили Мейдоффа його 11-мільйонної вілли у місті Палм-Біч. Втім дружина фінансиста, на яку записаний будинок, намагається зберегти за собою право власності.

Серед іншого конфіскованого майна – фешенебельна квартира у Нью-Йорку, дача на Лонг-айленді та будинок на Рівєрі у Франції, де мільярдер також тримав іншу яхту вартістю сім мільйонів доларів. Працівники ФБР також знайшли 75 мільйонів доларів прихованих у банку в Гібралтарі.

Тим часом уряд штату Массачусетс подав позов на компанію «Феірфілд Ґрінвіч Груп», яка була партнером Мейдоффа і вклала сім мільярдів доларів своїх клієнтів у його корпорацію. Позивачі кажуть, що компанія рік тому знала про шахрайство Мейдоффа, але продовжувала надсилати йому гроші інвесторів.

Поки судові виконавці конфісковують атрибути розкоші Мейдоффа, сам мільйонер чекає на вирок суду, який буде винесено у червні. 70-річному фінансисту загрожує 150 років ув’язнення.

XS
SM
MD
LG