Спеціальні потреби

Сполучені Штати змінюють тон дипломатії щодо Куби


Адміністрація Сполучених Штатів внесла кардинальні зміни у відносини з Кубою. Відтепер тисячі кубинських американців можуть без обмежень відвідувати цю країну, пересилати гроші і мати кращий зв’язок зі своїми родичами, які проживають на острові. Американські комп’ютерні компанії та компанії мобільного зв’язку зможуть розвивати на Кубі свій бізнес. Втім економічне ембарго накладене на Кубу не скасують доти, доки країна не змінить своєї політики. А посилати гроші високопосадовцям комуністичної партії буде заборонено.

Рішення, прийняте адміністрацією, свідчить, що Обама не забув про свої передвиборчі обіцянки. У Маямі Національна фундація кубинських американців підтримала наміри Барака Обами змінити політику щодо комуністичної Куби, яку США ізолювали впродовж майже п’яти десятиліть.

Оприлюднення планів Адміністрації США змінити американсько-кубинську дипломатію відбулося напередодні зустрічі Президента Обами із лідерами країн Латинської Америки, багато з яких критикували політику США щодо Куби. Барак Обама виразно демонструє, що політика його адміністрації матиме цілком інший тон.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG