Спеціальні потреби

Актуально

Житлобудівництво  США переживає нові тенденції
Житлове будівництво у США переживає зміни, про які ще донедавна ніхто б не міг і подумати. Економічна рецесія у поєднанні з бажанням як найкраще зберегти екологію, допровадили до дедалі частішого використання матеріалів із домів, призначених на знищення.

Для покупця існуючий будинок може бути мрією або халупою. Деякі покупці, яким подобається місце, де стоїть будинок - а не він сам - часто зносять його і будують новий. У саме в таких умовах розвивається нова зелена індустрія утилізації.

Керівник програми «Другий шанс» Джин Метцґер каже: «Якщо не прийдемо ми, або такі як ми, – то цей будинок просто розвалять і все буде викинуто на смітник».

Громадська неприбуткова організація «Другий шанс» спеціалізується на пристосуванні старих речей, із будинків приречених на знищення, до нових використань.

Споруджений менше 20-ти років тому дім має повно матеріалів, пригідних для повторного застосування. Це стосується кухонної техніки, навісних шаф та такого іншого. Джим Метцґер пояснює, що повністю розбирається все, що можна утилізувати. До чого працівник фірми «Другий шанс» Карл Джефферсон додає: «Знаєте, як-от кажуть: Для одного сміття; іншому – скарб. Якщо це можна використати - то чому ні?».

Спочатку бригада знімає все, що легко пристосувати деінде: домашню техніку, шафи, кухонні і ванні крани. Пізніше вони займуться світильниками, мідними трубами, проводкою.

Все це, зібране двадцятьма робітниками фірми, опиняється в Балтиморі на складі.

Фірма дістає усі ці матеріали в пожертву, а відтак продає їх - наприклад, людям, які виступають за збереження екології, або які бажають побудувати дім в старовинному стилі.

Жертводавці отримують в заміну певні податкові пільги. Засновник фірми «Другий шанс» Марк Фостер пояснює у чому успіх його бізнесу:

«Найлегші для винесення речі - найдорожчі, але їх, як правило, забирають… Тож ми, як неприбуткова фірма, маємо завдання розмонтувати все і знайти йому інше застосування. Так що ми знімаємо все – паркет, цвяхи, навіть балки».

Все це відтак маркується для будівників, щоб вони використовували однотипні матеріали.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG