Спеціальні потреби

Актуально

Житлобудівництво  США переживає нові тенденції
Житлове будівництво у США переживає зміни, про які ще донедавна ніхто б не міг і подумати. Економічна рецесія у поєднанні з бажанням як найкраще зберегти екологію, допровадили до дедалі частішого використання матеріалів із домів, призначених на знищення.

Для покупця існуючий будинок може бути мрією або халупою. Деякі покупці, яким подобається місце, де стоїть будинок - а не він сам - часто зносять його і будують новий. У саме в таких умовах розвивається нова зелена індустрія утилізації.

Керівник програми «Другий шанс» Джин Метцґер каже: «Якщо не прийдемо ми, або такі як ми, – то цей будинок просто розвалять і все буде викинуто на смітник».

Громадська неприбуткова організація «Другий шанс» спеціалізується на пристосуванні старих речей, із будинків приречених на знищення, до нових використань.

Споруджений менше 20-ти років тому дім має повно матеріалів, пригідних для повторного застосування. Це стосується кухонної техніки, навісних шаф та такого іншого. Джим Метцґер пояснює, що повністю розбирається все, що можна утилізувати. До чого працівник фірми «Другий шанс» Карл Джефферсон додає: «Знаєте, як-от кажуть: Для одного сміття; іншому – скарб. Якщо це можна використати - то чому ні?».

Спочатку бригада знімає все, що легко пристосувати деінде: домашню техніку, шафи, кухонні і ванні крани. Пізніше вони займуться світильниками, мідними трубами, проводкою.

Все це, зібране двадцятьма робітниками фірми, опиняється в Балтиморі на складі.

Фірма дістає усі ці матеріали в пожертву, а відтак продає їх - наприклад, людям, які виступають за збереження екології, або які бажають побудувати дім в старовинному стилі.

Жертводавці отримують в заміну певні податкові пільги. Засновник фірми «Другий шанс» Марк Фостер пояснює у чому успіх його бізнесу:

«Найлегші для винесення речі - найдорожчі, але їх, як правило, забирають… Тож ми, як неприбуткова фірма, маємо завдання розмонтувати все і знайти йому інше застосування. Так що ми знімаємо все – паркет, цвяхи, навіть балки».

Все це відтак маркується для будівників, щоб вони використовували однотипні матеріали.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG