Спеціальні потреби

Актуально

Американці довіряють ворожкам більше, ніж фінансистам?
Кожна людина прагне забезпечити свою власну фінансову безпеку. Ще донедавна більшість американців зверталася за порадами до економістів та фінансистів. Але після того, як всі прогнози традиційних фахівців перекреслила глобальна економічна криза, багато американців просять порад у справжніх майстрів передбачень – ворожок та провидців. Чи допомагають поради такого роду спеціалістів?

Зараз і без ворожки видно, в якому поганому стані знаходиться економіка. Але коли мова заходить про пошук виходу зі складної ситуації, тут, можливо, без ворожки і не обійтись. Ось приклад Пем Дженкіс.

Коли її будинок був під загрозою конфіскації за несплату кредиту, вона звернулася до єдиної людини якій довіряла – ясновидиці Кармен Гари. Пем говорить:

«Я ціную її пораду більше, ніж думку будь-якого економіста чи юриста».

Кармен сказала Пем, що «бачить» її в будинку, що дало Пем впевненість і сили за нього боротись.

«Ви берете чиєсь життя в свої руки - каже Кармен - тому треба бути дуже обережним, даючи поради».

Проблема Пем до кінця ще не вирішилась, але поки вона живе в своєму будинку. Вона каже:

«Кармен сказала мені, ти не маєш йти. Ти маєш триматись свого будинку, і врешті все складеться на твою користь».

Пем не єдина, хто довірив свою фінансову долю провидиці. Маріан Фідлер – одна з керівників онлайн мережі, до якої входить 160 ясновидців. Вона розповідає про своїх клієнтів:

«Наш бізнес зараз на підйомі. Останнім часом наших клієнтів побільшало на 10 відсотків».

Ворожка з Нью-Йорка – Фаруша, каже, що клієнтів у неї не надто побільшало, але вона помітила, що люди задають менше романтичних запитань, а більше цікавляться фінансами:

«Люди хочуть зрозуміти, що відбувається в їхньому житті. Їм потрібна надія».

Лорі Лупо, звернулася до Фаруші, бо боялася, що незабаром втратить роботу. Відтоді, вони зустрічаються постійно. Лорі говорить:
«Вона допомагає мені, спрямовуючи мене у житті, вона додає мені більше впевненості».

Втім критики кажуть, що всі провидиці маніпулюють страхом людей, щоб заволодіти їхніми грошима. Такої думки, наприклад, психолог Боні Джекобсон:

«Звертаючись до ворожки, все, що ви робите, це просто тимчасово втихомирюєте ваш страх».

А надмірне захоплення ворожками, каже психолог, може навіть сильно нашкодити:

«Вам ніколи не піде на користь уявлення, що хтось інший, крім вас, може приймати рішення в вашому житті».

Але до ворожок у наш час звертаються не лише окремі люди. Навіть потужні корпорації часом шукають порад у людей з даром передбачення.

Лора Дей, каже, що працює з п‘ятьма корпоративними клієнтами, кожен з яких платить за її поради по 10 тисяч доларів у місяць. Лора називає себе не провидицею, а людиною з добре розвиненою інтуїцією:

«Інтуїція – це не пряма форма отримання і аналізу інформації. Кожна успішна в будь-чому людина може добре передбачати. Керівник компанії чи дизайнер моди – всі вони використовують свою інтуїцію, для передбачення майбутнього».
Дей також пише книжки і вчить людей розвивати свою інтуїцію:

«Я не люблю, коли мене називають «гуру» і кажуть що я їх вчитель. Ні, життя – є вашим вчителем!»

То ж коли закінчиться теперішня криза? Що каже Лора Дей?

«Ця економіка буде виходити з цієї кризи ще дуже-дуже довго», - вважає вона.

Всі новини дня

Чого очікувати Україні на самітах «Групи Семи». Відео

Чого очікувати Україні на самітах «Групи Семи». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00

Напередодні Європейський союз ухвалив історичне рішення і надав Україні офіціний статус кандидата у члени ЄС. Питання підтримки України буде одним із ключових на самітах Групи Семи, який розпочинається у Німеччині цих вихідних, і НАТО, що пройде в Іспанії наступного тижня.

Поснюємо рішення Конституційного суду щодо абортів у США, і що воно означає на практиці?

Поснюємо рішення Конституційного суду щодо абортів у США, і що воно означає на практиці?
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:01 0:00

Верховний суд США скасував рішення у справі Роу проти Вейд, яке впродовж півстоліття закріплювало конституційне право на аборти у державі.

"Планованим геноцидом" назвав війну Росії проти України екс-держсекретар США Помпео

Архівне фото: колишній держсекретар Майк Помпео, лютий 2022 року (AP Photo/Джон Ру)

Майк Помпео, який обіймав посаду держсекретаря США за президентства Дональда Трампа в 2018-2021 році, різко засудив агресію Росії проти України і рішуче підтримав суверенітет України.

"Незаконна, загарбницька війна Путіна становить планований геноцид, який є умисним знищенням народу, за визначенням ООН 1948 року", - сказав він у своєму виступі в Гудзонівському інституті в п'ятницю. Помпео порівняв теперішні дії Путіна із діями Йосипа Сталіна.

"Поки Путін залишається при владі, Росія залишатиметься фактичною в'язницею і жодна країна, яка ставить кордон для її розширення не буде в безпеці", - додав він. США мають підтримати Україну, вказав колишній посадовець. Він обґрунтував це необхідністю "уникнути більш широкого конфлікту в Європі, який майже напевне вимагав би безпосереднього долучення американських військових", запобігти "відбудові російської імперії" та утворенню союзу Росії та Китаю.

Серед необхідної оборонної підтримки, Помпео виступив за надання Україні американських танків "Абрамс" та систем "Патріот".

Він виступив за створення міжнародної коаліції, щоб протистояти діям Росії та Китаю, союз яких, на думку Помпео, може призвести до світової економічної рецесії, і наголосив на важливості енергоресурсів для російської економіки та міжнародного впливу а також розкритикував уряд США за недостатню увагу розбудові провідної ролі Америки в енергосфері.

Адміністрація президента США Джо Байдена різко засуджує агресію Росії проти України і надає оборонну та гуманітарну підтримку Україні. Цього тижня Сполучені Штати оголосили новий пакет військової допомоги для України на суму 450 мільйонів доларів. Цього разу до нього заклали ще чотири додаткові ракетні установки HIMARS.

Крім цих ракетних систем, Сполучені Штати надають Україні 36 тисяч боєприпасів для артилерії 105 калібру, 18 тактичних транспортних засобів для пересування 155-мм артилерії, 1200 гранатометів, 2000 кулеметів, 18 прибережних та річних патрульних катерів, а також запчастини та інше спорядження.

"Це не кінець" - Байден про рішення Верховного суду США щодо абортів

Президент США Джо Байден під час виступу в Білому домі, 24 червня 2022 року. REUTERS/Елізаьет Франц

Президент США Джо Байден назвав "трагічною помилкою" та "жорстокістю" рішення Верховного суду США скасувати прецедент, що визнавав конституційний захист права на аборти. Тепер окремі штати у США будуть вирішувати, чи дозволяти аборти в своєму штаті.

"Це сумний день для нашої країни, і, з моєї точки зору, боротьба не завершилась", - заявив Байден в ремарках у Білому домі в п'ятницю. Він додав: "Це втілення екстремальної ідеології і трагічна помилка Верховного суду, я вважаю. Суд зробив те, чого не робив раніше - відкрито забрав конституційне право".

Байден закликав Конгрес США на законодавчому рівні захистити такі права.

"Це рішення не може стати останнім словом, - сказав американський президент. - Моя адміністрація використає всі відповідні правові повноваження, але Конгрес має діяти, вашими голосами ви можете діяти і сказати остаточне слово. Це не кінець".

Серед дій, які може вжити уряд, щоб полегшити для жінок доступ до абортів, Байден назвав захист жінок, які подорожують до інших штатів для проведення абортів, захист доступу до медикаментозних абортів.

Впливові політики в опозиційній Республіканській партії привітали рішення суду. Лідер Республіканців в Сенаті Мітч Макконнелл назвав рішення "сміливим і вірним".

Верховна комісарка ООН з прав людини Мішель Бачелет побачила у рішенні порушення прав жінок.

"Доступ до безпечних, законних та ефективних абортів вкорінено в міжнародне право, що захищає права людини, - заявила посадовиця, - це основа автономії жінок та дівчат і здатності робити власний вибір щодо тіла та життя, вільний від дискримінації, насильства та примусу. Це рішення позбавляє такої автономії мільйони жінок у США, особливо жінок з низьким доходом, представниць расових та етнічних меншин і шкодить основоположним правам".

Блінкен: Війна Росії ставить під загрозу харчування до 50 мільйонів людей. Відео

Блінкен: Війна Росії ставить під загрозу харчування до 50 мільйонів людей. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:34 0:00

«Три роки тому у світі було приблизно 100 мільйнів людей, харчування яких було під загрозою. Рік тому їх було вже 160 мільйонів. Тепер до того числа додаються ще 40 чи 50 мільйонів через російську агресивну війну проти України», - держсекретар США Ентоні Блінкен.

Більше

Відео - найголовніше

Чого очікувати Україні на самітах «Групи Семи». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00
XS
SM
MD
LG