Спеціальні потреби

Актуально

Американці довіряють ворожкам більше, ніж фінансистам?




Кожна людина прагне забезпечити свою власну фінансову безпеку. Ще донедавна більшість американців зверталася за порадами до економістів та фінансистів. Але після того, як всі прогнози традиційних фахівців перекреслила глобальна економічна криза, багато американців просять порад у справжніх майстрів передбачень – ворожок та провидців. Чи допомагають поради такого роду спеціалістів?

Зараз і без ворожки видно, в якому поганому стані знаходиться економіка. Але коли мова заходить про пошук виходу зі складної ситуації, тут, можливо, без ворожки і не обійтись. Ось приклад Пем Дженкіс.

Коли її будинок був під загрозою конфіскації за несплату кредиту, вона звернулася до єдиної людини якій довіряла – ясновидиці Кармен Гари. Пем говорить:

«Я ціную її пораду більше, ніж думку будь-якого економіста чи юриста».

Кармен сказала Пем, що «бачить» її в будинку, що дало Пем впевненість і сили за нього боротись.

«Ви берете чиєсь життя в свої руки - каже Кармен - тому треба бути дуже обережним, даючи поради».

Проблема Пем до кінця ще не вирішилась, але поки вона живе в своєму будинку. Вона каже:

«Кармен сказала мені, ти не маєш йти. Ти маєш триматись свого будинку, і врешті все складеться на твою користь».

Пем не єдина, хто довірив свою фінансову долю провидиці. Маріан Фідлер – одна з керівників онлайн мережі, до якої входить 160 ясновидців. Вона розповідає про своїх клієнтів:

«Наш бізнес зараз на підйомі. Останнім часом наших клієнтів побільшало на 10 відсотків».

Ворожка з Нью-Йорка – Фаруша, каже, що клієнтів у неї не надто побільшало, але вона помітила, що люди задають менше романтичних запитань, а більше цікавляться фінансами:

«Люди хочуть зрозуміти, що відбувається в їхньому житті. Їм потрібна надія».

Лорі Лупо, звернулася до Фаруші, бо боялася, що незабаром втратить роботу. Відтоді, вони зустрічаються постійно. Лорі говорить:
«Вона допомагає мені, спрямовуючи мене у житті, вона додає мені більше впевненості».

Втім критики кажуть, що всі провидиці маніпулюють страхом людей, щоб заволодіти їхніми грошима. Такої думки, наприклад, психолог Боні Джекобсон:

«Звертаючись до ворожки, все, що ви робите, це просто тимчасово втихомирюєте ваш страх».

А надмірне захоплення ворожками, каже психолог, може навіть сильно нашкодити:

«Вам ніколи не піде на користь уявлення, що хтось інший, крім вас, може приймати рішення в вашому житті».

Але до ворожок у наш час звертаються не лише окремі люди. Навіть потужні корпорації часом шукають порад у людей з даром передбачення.

Лора Дей, каже, що працює з п‘ятьма корпоративними клієнтами, кожен з яких платить за її поради по 10 тисяч доларів у місяць. Лора називає себе не провидицею, а людиною з добре розвиненою інтуїцією:

«Інтуїція – це не пряма форма отримання і аналізу інформації. Кожна успішна в будь-чому людина може добре передбачати. Керівник компанії чи дизайнер моди – всі вони використовують свою інтуїцію, для передбачення майбутнього».
Дей також пише книжки і вчить людей розвивати свою інтуїцію:

«Я не люблю, коли мене називають «гуру» і кажуть що я їх вчитель. Ні, життя – є вашим вчителем!»

То ж коли закінчиться теперішня криза? Що каже Лора Дей?

«Ця економіка буде виходити з цієї кризи ще дуже-дуже довго», - вважає вона.

Всі новини дня

Нобелівську премію з фізики присудили вченим зі США, Франції та Австрії 

Ален Аспе (Франція), Джон Клаузер (США) і Антон Цайлінґер (Австрія) провели новаторські експерименти з використанням заплутаних квантових станів, коли дві частинки поводяться як єдине ціле, навіть якщо вони розділені

Нобелівську премію з фізики 2022 року отримають француз Ален Аспе, американець Джон Клаузер і австрієць Антон Цайлінґер за відкриття в галузі квантової механіки.

Як оголосив 4 жовтня Нобелівський комітет, їх нагородять за «експерименти із заплутаними фотонами, відкриття порушення нерівностей Белла і новаторство у квантовій інформатиці».

Вчені змогли провести новаторські експерименти з використанням заплутаних квантових станів, коли дві частинки поводяться як єдине ціле, навіть якщо вони розділені.

Напередодні Нобелівську премію у галузі фізіології і медицини отримав шведський вчений Сванте Паабо за дослідження ДНК давніх людей та еволюції людини.

У 2021 році Нобелівську премію з фізики присудили Сюкуро Манабе, Клаусу Гассельманну і Джорджіо Парізі за «новаторський внесок у наше розуміння складних фізичних систем», у тому числі, клімату Землі.

5 жовтня оголосять лауреата Нобелівської премії з хімії, 6 жовтня – з літератури. Лауреата премії миру оголосять в Осло 7 жовтня.

Премію з економічних наук пам’яті Альфреда Нобеля, засновану в 1968 році Банком Швеції, присудять 10 жовтня. Призовий фонд за кожну номінацію становитиме десять мільйонів шведських крон (близько 900 тисяч доларів).

Дивіться також: ЄС посилює дипломатичний тиск на Москву

Європейські країни посилюють дипломатичний тиск на Москву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

У розвідці США занепокоєні можливими спробами втручання у цьогорічні вибори з боку Росії та Китаю

Виборча комісія в Орегоні, 25 травня 2022. (AP Photo/Gillian Flaccus)

Влада США напередодні проміжних виборів до Конгресу у листопаді попереджає, що Росія працює над посиленням сумнівів у чесності американських виборів, тоді як Китай зацікавлений підривати позиції американських політиків, у яких він бачить загрозу інтересам Пекіна. Про це повідомляє агенція Associated Press, що отримала доступ до незасекречених рекомендацій американської розвідки.

У рекомендаціях, надісланих представникам влади штатів та муніципалітетів у середині вересня, представники розвідки заявили, що, на їхню думку, Пекін бачить менший ризик у втручанні у проміжні вибори до Конгресу, порівняно з президентськими виборами.

Хоча офіційні особи заявляли, що вони не виявили жодних достовірних загроз виборчій інфраструктурі в США, попередження розвідки надійшло на піку виборчої кампанії, в якій дедалі більше кандидатів і виборців відкрито висловлюють недовіру до демократичних процесів у країні, зауважує агенція.

"Поточна ситуація досить складна, можливо, значно складніша, ніж у 2020 році", — сказала журналістам у понеділок Джен Істерлі, директорка агенції з кібербезпеки та інфраструктури Міністерства внутрішньої безпеки США.

Росія роздмухує теми, які викликають розбіжності і вже циркулюють в інтернеті, зокрема, сумніви щодо чесності американських виборів, але не створює власний контент, повідомив високопоставлений співробітник ФБР, який спілкувався з журналістами на умовах анонімності.

Китайські та російські посадовці й медіа раніше відкидали звинувачення США у втручаннях у виборах.

Раніше "Голос Америки" повідомляв про те, що у грудні 2016 року США оголосили персонами нон ґрата 35 російських дипломатів і закрили два об'єкти РФ у Нью-Йорку й Мериленді, зокрема, за втручання Росії у вибори США.

А торік доповідь компанії Мета засвідчила, що США та Україна очолюють перелік країн, які з 2017-го по 2020-й рік найчастіше ставали мішенню операцій впливу із використанням Facebook, а провідними джерелами координованої неавтентичної поведінки є Росія та Іран.

У статті використано матеріали AP, російськомовної служби "Голосу Америки".

Дивіться також: Яких танків найбільше потребують ЗСУ і хто їх може надати

Танки для української армії: які потрібні та хто їх може надати? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:57 0:00

В G7 виробили три етапи обмеження цін на російську нафту

Президент України Володимир Зеленський від початку лютневого вторгнення Росії в Україну закликав до повного міжнародного ембарго на російську нафту й газ, стверджуючи, що прибутками з експорту Москва фінансує війну.

Чільний представник міністерства фінансів США сказав, що країни Групи 7 (Велика Британія, Італія, Канада, Німеччина, Франція, США, Японія) планують три етапи обмеження цін на російську нафту й нафтопродукти, щоб урізати прибутки Росії від експорту енергоносіїв, які використовуються для фінансування російської війни проти України.

США ще у березні наклали заборону на імпорт російської нафти й нафтопродуктів. В ЄС часткове нафтове ембарго щодо Росії почне набирати чинності з 5 грудня. А Британія навесні заявила, що поступово припинить купувати російську нафту до кінця року.

Але на тлі вже чинних західних санкцій Росія і далі отримує великі прибутки від нафти, зокрема збільшивши продаж в такі країни як Індія і Китай, на тлі світового зростання цін на нафтопродукти.

Ідея обмеження цін полягає в тому, щоб країни - покупці узгодили і дотримувалися вимоги платити за нафту не більше визначеної верхньої межі.

Агентство Reuters передає, що заступник міністра фінансів США Бен Гарріс 4 жовтня сказав, що спочатку обмеження будуть накладені на сиру нафту, а пізніші будуть зосереджені на дизельному пальному і згодом - на менш цінних нафтопродуктах.

Бен Гарріс також сказав, що межа цін на російську нафту ще не визначена, але зауважив, що мета полягає в тому, щоб ціна була на такому рівні, який би зберігав рентабельність видобування навіть з найдорожчих свердловин у Росії.

«Обмеження цін можна буде вважати випускним клапаном для санкцій ЄС, бо перетворює повне ембарго на залежне від певних умов», - цитує Бена Гарріса Reuters з конференції у Женеві.

Газета Financial Times 4 жовтня називає план «Групи семи» експериментом і зауважує, що досі є непевність стосовно того, як обмеження цін працюватиме на міжнародному нафтовому ринку.

Танки для української армії: які потрібні та хто їх може надати? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:57 0:00

Рустем Умєров: про деталі переговорів щодо обміну та зусилля з повернення усіх полонених. Інтерв’ю

Про деталі переговорів та зусилля з повернення усіх полонених Остап Яриш поспілкувався з новопризначеним головою фонду держмайна Рустемом Умєровим, який був активно долучений до процесу перемовин.

Танки для української армії: які потрібні та хто їх може надати? Відео

Танки для української армії: які потрібні та хто їх може надати? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:57 0:00

"Танки - гучніші за слова" - з таким закликом надати Україні важче озброєння виступив у вересні міністр закордонних справ Литви Габріелус Ландсбергіс.

Більше

XS
SM
MD
LG