Спеціальні потреби

Актуально

Сенат відхилив пропозицію розширити право на носіння зброї
Cенат США відхилив пропозицію прихильників володіння вогнепавльною зброєю – ще більше розширити права людей на носіння зброї. Групи, які лобіювали це питання, просили Сенат затвердити дозвіл на приховане носіння при собі зброї у всіх штатах, а не лише у штаті, який його видав.

Сенат, більшість якого зараз складають демократи, мінімальною кількістю голосів відхилив цю пропозицію. Проти розширення права на носіння зброї виступили мери великих міст США, які вважають, що вогнепальна зброя з-поза меж штатів може погіршити і без того криміногенну ситуацію в містах.

За цю пропозицію виступала національна стрілецька асоціація – найбільша лобістська структура США у питанні вогнепальної зброї. Її активісти переконували, що новий закон міг би зменшити злочинність, бо дозволив би законослухняним громадянам завжди мати при собі зареєстровану зброю і можливість захистити себе від злочинців.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG