Спеціальні потреби

Актуально

У Сіетлі дають зброю у придачу до нового мотоцикла
Салон мотоциклів «Гарлей-Девідсон», у місті Сіетл, для стимулювання продажу почав давати разом із покупкою, у подарунок – зброю, точніше сертифікат на її придбання. Хтось, можливо, і назве це хорошим маркетинговим трюком, але чимало мешканців міста вбачають у цьому цілком інше і кажуть, що мотоцикл і пістолет - не зовсім вдала комбінація.

Кілька рядів «Гарлеїв» чекають у салоні свого покупця. Кожен із продавців мотосалону хоче продати кілька мотоциклів. Серед них Джим Пеллетір:

«Економіка погана, продажі впали не лише мотоциклів, але й пістолетів. Тож ми собі подумали - може спробуємо поєднати свої сили і подивимося, що з того вийде».

В інтернет-рекламі продавець мотоциклів пропонує, як він це називає, «збройну знижку». Тобто придбавши «Гарлей», покупець отримує сертифікат у 500 доларів на придбання зброї в місцевій крамниці.

У відповідь на це прихильники контролю за зброєю заговорили про свавілля. Представник вашингтонської Організації проти збройного насильства Ральф Фасітеллі категорично заявляє:

«Нам не треба ще більше зброї на вулицях. Досвід показує, що чим більше зброї - тим більше насильства».
Втім рішення салону намагається виправдати Джим Пеллетір, кажучи, що покупці не отримуть зброї відразу, а мають пройти перевірку і почекати три дні».

Мотосалон дає покупцям подарунокову картку, якою вони можуть скористатися в місцевій крамниці зброї. Втім вони не обов’язково мусять купувати там пістолет. Можна придбати й просто одяг. Однак декого, як наприклад Ральфа Фасітеллі - це не дуже заспокоює:

«Це вершина корпоративної безвідповідальності. Хтось захотів собі порекламуватися і це матиме, як я гадаю, негативні наслідки».

Втім за останній тиждень сіетлський мотосалон «Гарлей-Девідсон» ще нічого не продав.

Всі новини дня

На HBO відбувлася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Відео

На HBO відбулася прем'єра документального фільму “Чорнобиль. Загублені касети”. Основою сюжету стала знахідка унікальних відеокасет з Чорнобильської трагедії у київських архівах - а також приватні кадри, які автори ніколи не показували широкому загалу.

У Асоціації правників України пояснюють, чому Україна має довести, що Росія чинить геноцид. Інтерв'ю

Робота на правовому фронті боротьби з Росією йде як на державному рівні, так і на неурядовому. Юридична спільнота України об’єднала зусилля, аби допомагати правоохоронцям фіксувати воєнні злочини росіян, а також координувати роботу зі своїми іноземними колегами.

У Вашингтоні відкрили фотовиставку "Маріуполь - мирний", "Маріуполь - героїчний". Відео

Україна оголосила про найбільший обмін полоненими з початку повномасштабної війни. Додому повернулись 144 військових, в тому числі 95 оборонців Азовсталі.

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео

B Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

За інформацією генпрокуратури України, протягом своєї повномасштабної війни Росія обстріляла 25 тисяч об'єктів української цивільної інфраструктури, більшість із них - знищено. На додачу в Україні вже розслідують понад 20 тисяч випадків воєнних злочинів росіян.

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео

Важливі заяви НАТО, США та що вони означають для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:26 0:00

НАТО оголосили про посилений пакет нелетальної допомоги Україні, а також про допомогу в модернізації збройного сектору України. Джо Байден оголосив про суттєвє збільшення військової присутності Сполучених Штатів у Європі.

Більше

XS
SM
MD
LG