Спеціальні потреби

У Сіетлі дають зброю у придачу до нового мотоцикла

Салон мотоциклів «Гарлей-Девідсон», у місті Сіетл, для стимулювання продажу почав давати разом із покупкою, у подарунок – зброю, точніше сертифікат на її придбання. Хтось, можливо, і назве це хорошим маркетинговим трюком, але чимало мешканців міста вбачають у цьому цілком інше і кажуть, що мотоцикл і пістолет - не зовсім вдала комбінація.

Кілька рядів «Гарлеїв» чекають у салоні свого покупця. Кожен із продавців мотосалону хоче продати кілька мотоциклів. Серед них Джим Пеллетір:

«Економіка погана, продажі впали не лише мотоциклів, але й пістолетів. Тож ми собі подумали - може спробуємо поєднати свої сили і подивимося, що з того вийде».

В інтернет-рекламі продавець мотоциклів пропонує, як він це називає, «збройну знижку». Тобто придбавши «Гарлей», покупець отримує сертифікат у 500 доларів на придбання зброї в місцевій крамниці.

У відповідь на це прихильники контролю за зброєю заговорили про свавілля. Представник вашингтонської Організації проти збройного насильства Ральф Фасітеллі категорично заявляє:

«Нам не треба ще більше зброї на вулицях. Досвід показує, що чим більше зброї - тим більше насильства».
Втім рішення салону намагається виправдати Джим Пеллетір, кажучи, що покупці не отримуть зброї відразу, а мають пройти перевірку і почекати три дні».

Мотосалон дає покупцям подарунокову картку, якою вони можуть скористатися в місцевій крамниці зброї. Втім вони не обов’язково мусять купувати там пістолет. Можна придбати й просто одяг. Однак декого, як наприклад Ральфа Фасітеллі - це не дуже заспокоює:

«Це вершина корпоративної безвідповідальності. Хтось захотів собі порекламуватися і це матиме, як я гадаю, негативні наслідки».

Втім за останній тиждень сіетлський мотосалон «Гарлей-Девідсон» ще нічого не продав.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG