Спеціальні потреби

Над Нью-Йорком зіткнувся літак з гелікоптером

У суботу, у небі над Нью-Йорком зіткнулися і впали в річку Гудзон екскурсійний вертоліт і невеликий приватний літак. За офіційними повідомленнями, усі дев`ять людей, які потрапили у цю аварію, загинули. Серед них пілот і двоє пасажирів літака, а також пілот і п`ятеро італійських туристів, які перебували у гелікоптері. Поки рано говорити про причину аварії, але найбільш ймовірною називають неузгодженість дій пілотів обох транспортних засобів.

Рятувальні катери негайно рушили на місце трагедії, але жоден із пасажирів повітряного транспорту не був знайдений живий. Вже відомо, що літаком керував пілот Стів Алтман і окрім нього на борту був його брат зі своїм маленьким сином.

Літак летів з аеропорту в Тітерборо, штат Нью-Джерсі, до курортного міста Оушен-Сіті, в тому ж штаті. Гелікоптер, який належить екскурсійній фірмі Ліберті Турс, вилетів з Мангеттена з п'ятьма італійськими туристами на борту. Свідки кажуть, що виглядало так, ніби літак влетів у зад гелікоптера.

Аварія сталася у зоні, яка знаходиться поза досягненням диспетчерів контролю повітряного руху. Пілоти літаків зобов'язані самі дивитися та уникати зіткнень.

Це вже третя аварія для Ліберті Турс, але - перша, яка закінчилася людськими жертвами. Причини найостаннішої аварії розслідують агенти Національної ради безпеки транспорту.

XS
SM
MD
LG