Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

В Афганістані  відбулися  президентські вибори


Афганці взяли участь у других в країні президентських виборах за умов посилених заходів безпеки і під загрозою насильства з боку талібів.

Згідно з повідомленнями афганських властей, внаслідок насильства в різних частинах країни загинуло 23 осіб. Напади відбулися в Кабулі, Кандагарі та інших великих містах країни.

Поки що неясно скільки із 17 мільйонів зареєстрованих виборців взяло участь в голосуванні. Представники виборчої комісії почали підрахунок голосів, а це процес, який може тривати до 48 годин, поки не будуть відомі попередні результати.

У Кабулі та північному Афганістані, виборчі дільниці у деяких місцях відвідувало чимало виборців протягом цілого дня. Одначе, на півдні і на сході, де люди найбільше побоювалися нападів талібів, участь була менш значною.

Представники ООН та афганські посадовців похвально висловлюються про вибори та участь у них афганців. Проте, незалежні спостерігачі кажуть, що поки що зарано говорити про успіх голосування.

Це – другі в Афганістані президентські вибори з часу падіння талібського режиму у дві тисячі першому році.

XS
SM
MD
LG