Спеціальні потреби

Мобільні кіоски у США завойовують Facebook, Twitter

Мобільні кіоски їжі, що працюють сьогодні у США, стають дедалі популярнішими завдяки спілкуванню через соціальні мережі Інтернету. Зокрема власники таких кіосків останнім часом активніше виставляють свою рекламу на таких соціальних мережах як Facebook, Twitter та інших, щоби дати знати не лише своїм постійним, але й новим клієнтам про те, де і коли вони наступного разу розгорнуть свої мобільні кіоски з їжею. На сьогодні вони вже стали найпопулярнішими їдальнями, під якими шикуються довжелезні черги.

У Сполучених Штатах продавці їжі, зазвичай, розміщуються у стаціонарному приміщенні. Але багато компаній також пропонують їжу також на мобільних стендах як одна популярна компанія індійської кухні у Вашингтоні, яка кожного дня міняє місце.

Популярність стенду підтверджує один з його постійних клієнтів Ричард Йост.

«Їжа тут дуже смачна. Я люблю індійську кухню, але у нас тут не великий вибір, щоб знайти щось смачне та ще й за такі гроші. Вони добре готують».

Постійні клієнти своїми мобільними телефонами перевіряють де ця пересувна кухня буде наступного дня. Лорен Шекпер отримує цю інформацію через Twitter:

«Вони щодня пишуть, наприклад: «Ми будемо у сквері Фараґут з одинадцятої сорок п’ять до другої тридцять. Побачимося там».

Тож люди збираються туди йти і розповідають іншим через Twitter, що на обід будуть їсти їжу «Фоджол Бразерс».

Співвласник «Фоджол Бразерс» Пітер Корбел каже, що соціальні медіа в Інтернеті дозволяють їм задовольняти попит там, де він виникає:

«Вашингтон - багатонаціональне місто. І прикро, що тут не можна нашвидкуруч скуштувати страви із кухнонь різних країн. Наша ідея полягає в тому, щоб ця їжа була ще й недорогою».

Продавці заморожених йогуртів також освоюють електронні соціальні мережі для приваблення покупців, яких заохочує ще й той факт, що компанія продає свій товар протягом обмеженого часу. Ґейл Брукс пояснює:

«Вони продають лише в окремі дні - тож ти чекаєш на той день щоб себе побалувати. Ти ніби знову опиняєшся у дитинстві».

Директор компанії з продажу їжі «Світфлоу мобайл» Тім Нунан говорить, що він підбирає нові місця спираючись на відгуки покупців, які залишають коментарі на його веб-сторінці:

«Ми їздимо по місту і оголошуємо нашому сайті де ми. Стоїмо на одному місці півтори-дві години. Люди можуть побачити в інтернеті, куди ми переїхали, або запросити нас на свою вулицю».

То нові засоби зв`язку дозволяють пересувним продавцям вільно рухитися містом і доставляти свій товар до споживача, а не чекати поки споживач прийде до них.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG