Спеціальні потреби

Актуально

Вироблено вакцину проти СНІДу, яка зменшує ризик зараження

За повідомленням американських та тайських дослідників, вироблено прототип експериментальної вакцини проти СНІДу, який зменшує на майже третину ризик інфікування.

Виступаючи на прес-конференції в Банкоку у четвер, чільний учасник американської військової дослідної програми з питань ВІЛу полковник Джером Кім заявив, що хоча результати випробувань вакцини були скромними, вони збільшили надію на можливість розробки ефективного препарату у майбутньому.

Дослідники з США та Таїланду кажуть, що вакцина зменшила ризик зараження на понад 31 відсоток серед понад 16 тисяч тайських волонтерів, які взяли участь в експерименті.

Втім, навіть тільки дещо ефективна вакцина може мати колосальний вплив. Згідно із даними Програми ООН з питань боротьби зі СНІДом, щодня 7,5 тисяч осіб заражається вірусом імунодефіциту людини. У 2007 році від СНІДу померли два мільйони людей.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG