Спеціальні потреби

Актуально

Суд над Караджичем розпочався без нього

У понеділок перед Міжнародним трибуналом у Гаазі розпочався судовий процес над колишнім лідером боснійських сербів Радованом Караджичем, якого звинувачено у скоєнні воєнних злочинів. Одначе місце підсудного було порожнім.

Караджич відмовився прибути на відкриття суду, наполягаючи на тому, що йому необхідно більше часу аби підготовитися до справи. Караджич здійснює власний захист на процесі. Після двадцяти хвилин сьогоднішню сесію закрито.

Прокурори кажуть, що перебуваючи п’ятнадцять місяців під вартою і маючи допомогу цілої команди юрисконсультів, Караджич мав бути готовим до справи. Суд зазначив, що права Караджича були взяті до уваги.

Караджича звинувачують, серед іншого, у геноциді за його роль в організації масового вбивства до восьми тисяч мусульманських чоловіків і хлопців у Сребрениці у 1995 році.

Судовий процес має відновиться у вівторок.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG