Спеціальні потреби

Актуально

Помер американський письменник Джером Д. Селінджер

У середу помер відомий американський письменник Джером Д. Селінджер. Йому був 91 рік.

Представник Селінджера заявив, що письменник помер з природних причин у своєму домі у штаті Нью-Гемпшир, де він мешкав протягом більшості свого життя у добровільній ізоляції від зовнішнього світу.

У 1951 році письменник опублікував роман «Над прірвою у житі», який став надзвичайно популярним і щороку продається багатотисячними тиражами. У романі описані пригоди незадоволеного героя Голдена Колфілда після того, як його усунено зі школи, що говала для вступу до коледжу.

На основі цієї праці створився немов культ, прихильниками якого стали молоді люди, що ототожнювали себе з цинічним і бунтівним героєм, розчарованим світом дорослих людей.

Незважаючи на успіх книжки, Селінджер тримався осторонь і протягом останніх 50 років жив на самоті. Був відомий з того, що рішуче відмовлявся давати інтерв’ю і рідко залишав свій дім у містечку Корніш у штаті Нью-Гемпшир.

Селінджер опублікував також кілька інших книжок, включно із «Френні і Зуї», «Дев’ять оповідань», але жодна з них не стала такою популярною, як «Над прірвою у житі».

У рідкісному інтерв’ю у 1980 році письменник сказав, що він і далі любить писати та що робить це регулярно, але хоче, щоб йому дали спокій, щоб міг писати для себе.

Селінджер народився на Новий рік 1919-го в Нью-Йорку в єврейсько-ірландській родині. Під час Другої світової війни служив у збройних силах, але не припиняв писати. Його спосіб життя викликав чимало здогадів і навіть випуск двох книжок.

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG