Спеціальні потреби

Перед виборами в Афганістані не припиняється насильство


Міністерство внутрішніх справ Афганістану повідомило, що в результаті вибуху закладеної на дорозі міни загинуло шестеро людей і кілька отримало поранення. Інцидент стався в адміністративному центрі провінції Урузган – Тиринкоті.

У повідомленні сказано, що вибух стався в суботу вранці, коли автомобіль наскочив на міну, яка була зарита на дорозі.

З інших подій… представник місцевої поліції сказав Французькому агентству новин, що домашнього виробництва міна вбила двох екстремістів, коли вони намагалися закласти її на дорозі у західній провінції Багдіс.

Повстанці в Афганістані дуже часто застосовують такі вибухові пристрої проти афганських та міжнародних сил, але від них гине чимало цивільних.

Також в суботу президент Афганістану Гамід Карзай дозволив двом іноземцям бути у складі комісії, яка спостерігатиме за перебігом недалеких уже парламентських виборів.

Минулого місяця Карзай уповноважив себе призначати членів національної комісії, якій можна подавати скарги. Його указ скасував раніший закон, який дозволяв Організації Об’єднаних Націй призначити трьох і п’яти членів контрольної комісії, щоб запевнити її нейтральність.

XS
SM
MD
LG