Спеціальні потреби

Актуально

Однотижневий тур Буша - 2003-05-30

Президент БУШ виїхав з Вашінґтону на однотижневу подорож до Європи і Близького Сходу, де він має надію заохотити до подальшої праці над досягненням миру. Як повідомляє кореспондентка Голосу Америки ПОЛА ВУЛФСОН, на його першій зупинці, у Польщі, президент подякує цій союзній країні за підтримку США у війні в Іраку.

У Кракові, президент БУШ відвідає місця двох нацистських концентраційних таборів, матиме зустрічі з керівниками уряду та виголосить промову до польського народу.

У своїй промові, він дуже можливо зосередить увагу на боротьбі з тероризмом і боротьбі, яку президент схарактеризував ‘’із силами зла.’’ Припускається, що він також висловить велику похвалу Польщі за її моральну і військову підтримку у війні в Іраку.

Із Польщі, президент поїде до Росії і Франції, країн, які виступали проти його рішення про війну в Іраку. Президент БУШ планує взяти участь в щорічному саміті Великої Вісімки. Але кульмінаційним пунктом подорожі президента Буша буде Близький Схід. Він планує відбути три-сторонню зустріч з палестинським та ізраїльським прем’єр міністрами щоб надати рушійної сили новому мирному планові, висунутому Сполученими Штатами.

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG