Спеціальні потреби

Актуально

Чим займається молодь у студентській столиці України - Харкові - 2003-07-18

Українська молодь вибирає працю в літній час замість того, щоб відпочити. І це зрозуміло – стипендія невелика, так й батьки не завжди можуть допомогти фінансово.

Більшість молодих харків’ян літний час проводить у місті. У кожного на це є свої причини, наприклад, у школярів майже місць був зайнятий іспитами та обов’язковою практикою. Випускники вирішували питання вступу до ВУЗів, а у студентів цей час був зайнятий сесією.

Ті два місяці, які залишились, більшість молоді планує присвятити пошуку роботи. Для тих, кого майже повністю утримують батьки, пошуки роботи обумовлені бажанням відчувати себе фінансово більш вільним. Для інших, наприклад, для більшості студентів, робота - це просто необхідність. Допомоги батьків вже не вистачає і потрібно вчитися утримувати себе самостійно, у багатьох є власні сім ї. Ось, як вони пояснюють, яку саме роботу можливо знайти, та для чого ця робота їм потрібна.

Говорять студенти: «…мені треба навчання оплатити, ось тільки вступила – батьки кажуть – заробиш – будеш навчатись, а ні - твоя справа - Оплатити навчання тепер неможливо – дуже дорого. За навчання в основному платять батьки. - Багато моїх друзів поїхали до Києва - заробляти г роші. - Працюють каменярами, вантажниками, офіціантками - Дівчата працюють в магазині продавцями, хлопці – в ігровому залі операторами або адміністраторами»

Отже, таки, наприкінці літа, якщо трапиться така можливість, чимало студентів збираються присвятити деякий час відпочинку. Але відпочивати також, як і працювати кожен буде по-різному.

Говорять студенти: «…Часто їжджу на може в санаторій - На море – не знаю вдасться чи ні. Давно на морі не була. В основному – їжджу в Старий Салтів під Харковом – там дешевше - На море - Головне від міста подалі. »

У багатьох студентів, з якими ми розмовляли часу на відпочинок майже не залишається. Для них пошук роботі є набагато важливішим. А у тому випадку, коли потрібна робота вже знайдена, дуже важливо її не втратити. Молодь розуміє, що лише робота дозволить їм відчувати себе дійсно незалежними від батьків, та досягти успіху у житті.

Адже опинитись на порозі вузу після випуску без роботи обернеться проблемним пошуком роботи – то є поширена практика, що роботодавці не схильні наймати на роботу молодих фахівців без досвіду роботи. Тому краще добути трохи досвіду протягом навчання, а літо для цього найкращий час.

Всі новини дня

«Українська хоробрість змінює світ», - заявила прем'єр-міністерка Литви на Безпековому форумі у Варшаві. Відео

Під час форуму народу України вручили нагороду «Лицар Свободи». Від імені народу України її отримала перша леді Олена Зеленська.

Український експорт зерна наблизився до довоєнного рівня: репортаж з Одеського порту. Відео

За словами міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, через два місяці після підписання Чорноморської зернової ініціативи український експорт зерна наблизився до довоєнного рівня.

Петреус: якби Росія здійснила ядерний удар по Україні, США та союзники, ймовірно, відповіли б знищенням російських сил в Україні. Відео

Колишній директор ЦРУ і генерал армії США у відставці Девід Петреус заявив у вівторок, що якби Росія здійснила ядерний удар по Україні, Сполучені Штати та їхні союзники, ймовірно, відповіли б знищенням російських сил в Україні та, можливо, у Чорному морі.

Чому участь кримських татар у війні проти України вигідна Кремлю - думки експертів. Відео

Правозахисні організації та Генштаб ЗСУ повідомляє, що російська влада в окупованому Криму мобілізує кримських татар. Чи є цифри, скільки людей вже отримали повістки, і чому участь кримських татар у війні проти України вигідна Кремлю - думки експертів.

Сенатори США пропонують передавати Україні конфісковані і заморожені активи Центробанку РФ 

Концерт з приводу незаконної анексії окупованих українських територій, Москва, 30 вересня 2022. REUTERS

Сенатори США від Демократичної та Республіканської партій Шелдон Вайтгауз та Джим Ріш запропонували нову законодавчу ініціативу, спрямовану проти російських еліт, ставленників та олігархів - Russian Elites, Proxies, and Oligarchs Act (REPO Act). Документ пропонує передавати Україні в якості додаткової допомоги конфісковані активи Центробанку Росії та інші суверенні активи РФ.

цілком правильно, щоб ці кошти були арештовані та конфісковані та перепрофільовані... Україні

"За повідомленнями, в усьому світі заморожено російських активів на понад 300 мільярдів доларів. Це значно більше грошей, ніж ті суми, що були вилучені чи конфісковані у російських олігархів. З огляду на винятковість та жорстокість відвертої незаконної війни Росії в Україні, цілком правильно, щоб ці кошти були арештовані, конфісковані та перепрофільовані, щоб допомогти Україні виграти цю війну та відбудувати свою країну", - сказав Ріш.

"Нам потрібно дати чітке повідомлення Володимиру Путіну: продовжуйте ваше жорстоке вторгнення в Україну та отримуйте фінансові наслідки", - сказав Вайтгаус. - "Ці заходи надішлють це повідомлення голосно та чітко".

Серед іншого, законодавча ініціатива закликає дозволити президентові США конфісковувати російські суверенні активи, заморожені у США, створює Фонд підтримки України (Ukraine Support Fund), куди спрямовуватимуть вилучені кошти. Крім того, за пропозицією, Держдепу надаватимуться додаткові ресурси для роботи із партнерами та союзниками за кордоном задля конфіскації додаткових російських суверенних активів в інших країнах.

Раніше "Голос Америки" повідомляв про новий пакет допомоги Україні, що включає HIMARS, артилерію, боєприпаси, протимінний транспорт та польове обладнання. Вашингтон та Київ повідомили, що президенти США Джо Байден та України Володимир Зеленський обговорили це у телефонній розмові.

Байден написав у Twitter, що США "як і раніше готові накласти серйозну плату на будь-яку організацію, яка підтримує так звану анексію Росією" українських територій і продовжуватимуть "об’єднувати світ для підтримки України у захисті своєї демократії."

Зеленський подякував Байдену і народу CША "за сталу оборонну й фінансову підтримку" та повідомив, що вони "обговорили додаткові санкції, ситуацію на полі бою та важливість збереження експорту агропродукції морем".

У РФ сьогодні заявили, що "постачання США озброєнь Україні наближають до небезпечної межі прямого військового зіткнення Росії та НАТО".

Більше

XS
SM
MD
LG