Спеціальні потреби

З візитом до Києва прибув заступник державного секретаря США Аарон Весс Мітчелл


Wess Mitchell visits Kyiv

У Києві перебуває заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Аарон Весс Мітчелл. Біля меморіалу загиблим воїнам АТО він зробив таку заяву:

«Для мене дуже важливо, що я завітав до України під час моєї першої поїздки до Європи на посаді заступника держсекретаря [у справах Європи та Євразії]. І що перше місце, де я побував в Україні, це ця стіна пам’яті.

Думаю, що обличчя, зображені на цій стіні, є болісним нагадуванням про ціну, яку Україні довелось заплатити. І ми повинні пам’ятати, які жертви понесла Україна. І ми також повинні пам’ятати заради чого загинули всі ці чоловіки та жінки – за свободу України. За вільну Україну, що прямує до Європи.

Мета мого візиту – підкреслити відданість Америки вибору України,а це не лише підтримка України, що зіткнулася з агресією на сході, а й підтримка наших українських друзів, які борються за реформи тут в себе вдома.

Ключовим посланням моєї поїздки є те, що Сполучені Штати лишаються вірними Україні. Ми цінуємо дружбу з народом України і ми надалі розвиватимемо її. Для мене велика честь бути в Україні і стояти тут, віддаючи шану тим, хто віддав життя за Україну. Дякую».

Заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Аарон Весс Мітчелл відвідав також меморіал на честь героїв Небесної Сотні, де він сказав:

«Сьогодні ми тут для того, щоб згадати тих, хто поліг за Україну. Майже чотири роки минуло з часу подій, що відбуватись на Майдані.

Народ України привернув до себе увагу всього світу і, звичайно, увагу Сполучених Штатів. Більше сотні людей загинуло на цій вулиці, і загинули вони заради дуже чіткої мети – забезпечити можливість України самостійно визначати своє майбутнє. Майбутнє демократичних інститутів, процвітання та стабільності для свого народу.

Сполучені Штати залишаються солідарними з народом України. І під час своєї першої поїздки на посаді заступника держсекретаря, я хотів би наголосити на незмінній вірності США ідеалам Майдану, котрі відображаються як у конфлікті, що точиться на сході, так і у зусиллях продовжувати реформи в Україні.

Для мене велика честь бути тут і стояти біля цього меморіалу полеглим за Україну».

Дивіться також: Концерт друзів Путіна зібрав аншлаг у Вашингтоні

Концерт друзів Путіна зібрав аншлаг у Вашингтоні. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:00 0:00

XS
SM
MD
LG