Спеціальні потреби

Незалежність України впливає на інтереси США - сенатор-республіканець


Сенатор-республіканець Роб Портман, автор пункту Проекту оборонного бюджету США 2018, який передбачає виділення 350 мільйонів доларів безпекової допомоги Україні, заявив що незалежність України впливає на національні інтереси США у Східній Європі та за її межами.

Незалежна Україна є критично важливою не лише для Східної Європи, але також впливає на ширші інтереси США у цьому регіоні та за його межами. Настав час надати Україні летальну оборонну допомогу
Сенатор Роб Портман

Бюджетний законопроект передбачає виділення «350 мільйонів доларів для надання Україні допомоги у сфері безпеки, включно з оборонною летальною допомогою», йдеться у документі, опублікованому на сайті Комітету з питань збройних сил Сенату.

Портман став автором пункту, який стосується виділення коштів на "летальну та нелетальну допомогу, а також підготовку військових та ін. протягом двох років", відзначає видання The Weekly Standard.

"Незалежна Україна є критично важливою не лише для Східної Європи, але також впливає на ширші інтереси США у цьому регіоні та за його межами. Настав час надати Україні летальну оборонну допомогу", - твітує Портман у понеділок.

Допомога Україні у захисті від агресії є ключем до мирного вирішення конфлікту
Екс-генсек НАТО

Раніше колишній генеральний секретар НАТО, а нині радник президента України та міжнародний лобіст, Андерс Фоґ Расмуссен, подякував Портману за його роботу над Проектом оборонного бюджету США 2018.

"Допомога Україні у захисті від агресії є ключем до мирного вирішення конфлікту", - відзначив Расмуссен у Twitter.

Загалом на оборонні потреби США планують виділити 700 мільярдів доларів, що на 26,1 мільярда доларів більше, ніж в офіційному запиті президента Трампа. Для остаточного затвердження законопроект має пройти голосування в Сенаті і Палаті представників, після чого його має підписати президент Трамп.

ивіться також: Один із найкращих гітаристів світу допомагає ветеранам

Один із найкращих гітаристів світу допомагає ветеранам. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG