Спеціальні потреби

Помилка сервера

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to the can look into it immediately. Our apologies.

Please use Search above to see if you can find it elsewhere

Генсек НАТО Антоніу Ґутерреш закликав до миру у свій перший день на посаді


У перший день нового року та свій перший день на посаді генерального секретаря Організації Об'єднаних Націй Антоніу Ґутерреш виступив із закликом до миру: «Це одне питання, від якого мені на душі не спокійно. Як ми можемо допомогти мільйонам людей, що опинилися в конфлікті, страждають масово у війнах, яким не видно кінця?».

На цивільних осіб обрушилась смертоносна сила, говорить Ґутерреш. Жінки, діти і чоловіки гинуть і отримують поранення, змушені покидати свої будинки, знедолені і сповнені відчаю. Удари наносяться навіть на лікарні та автоколони допомоги.

Генеральний секретар стурбований тим, що в цих війнах нема переможців, є тільки ті, що програли. Трильйони доларів витрачаються на знищення суспільств та економік, розпалення циклів недовіри і страху, які можуть тривати протягом декількох поколінь. Цілі регіони дестабілізуються, і нова загроза глобального тероризму зачіпає всіх.

Ґутерреш запрошує долучитися до його новорічної обітниці – зробити мир пріоритетом. Він побажав, щоб 2017-й рік став для всіх – пересчіних громадян, урядів, лідерів – роком боротьби з метою подолання наших розбіжностей.

Генеральний секретар ООН також закликає проявляти солідарність і співчуття у повсякденному житті, налагоджувати діалог на основі поваги один до одного, незважаючи на розбіжності в політичних поглядах, припинити вогонь на полях бою та йти на компроміс за столом переговорів, щоб досягти політичних рішень.

«Мир повинен бути нашою метою і нашим дороговказом», – наголошує Ґутерреш.

Дивіться також: Сенаторів США Маккейна та Грема у Києві чекали нагороди від Порошенка

Сенаторів США Маккейна та Грема у Києві чекали нагороди від Порошенка. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

XS
SM
MD
LG