Спеціальні потреби

Стартували продажі iPhone 4S

  • Голос Америки

Смерть засновника компанії Apple Стіва Джобса за день після презентації нового телефона ще до початку продажів iPhone 4S перетворила магазини компанії на місця паломництва.

Експерти з маркетингу зауважують, що продукти створені культовими особами - як от художниками та музикантами - зазвичай продаються найкраще після їх смерті. Можливістю попередньо, до офіційного старту продажів, замовити iPhone 4S через інтернет лише за один день скористались мільйон людей.

У п’ятницю зранку черги до магазинів Apple у США подекуди вишикувались на цілі квартали. До відкриття магазинів продавці розважали покупців у чергах веселими жартами та навіть танцями, і зігрівали їх безплатною кавою, яка була дуже доречна морозним ранком.

Популярність нового телефона – не лише наслідок уваги суспільства до смерті засновника Apple. Користувачів приваблює простота та зручність iPhone, який у новій моделі отримав більш потужний процесор, кращу відео камеру та функцію управління телефоном за допомогою голосу.

Захмарні продажі нової моделі грунтуються не стільки на новизні, як це було з попередніми моделями, а передусім на емоційному зв’язку, який мільйони фанатів Apple відчували зі Стівом Джобсом. Інший фактор високих продажів - те, що новий телефон вже продається не лише у фірмових магазинах Apple, але і магазинах трьох провідних мобільних операторів США а також роздрібних мережах електроніки.

До кінця жовтня слідом за США, Німеччиною, Британією, Австралією, Канадою, Францією та Японією неофіційні продажі нового апарату iPhone 4S стартують у ще 22-ох країнах світу.

XS
SM
MD
LG