Спеціальні потреби

Поліція у США зможе отримати відбитки пальців, використовуючи iPhone


Поліція у США зможе отримати відбитки пальців, використовуючи iPhone

Встановити особу підозрюваного тепер можна всього за кілька секунд – якщо у вас є новий сканер відбитків пальців для iPhone. Пристрій під назвою MobileOne дозволяє миттєво зняти відбитки і зіставити їх з національною базою небезпечних злочинців.

Прилад, здатний зчитувати відбитки пальців за лічені секунди, є компактним аксесуаром, сумісним з будь-якою моделлю iPhone. Маючи при собі такий пристрій, поліцейським не доведеться доставляти підозрюваних у відділок, щоб знімати відбитки традиційним способом. А це допоможе відчутно скоротити час і гроші, що витрачаються на пошуки злочинців.

ФБР почне тестувати MobileOne у 2012-му році, і, якщо прилад успішно пройде випробування, незабаром він може надійти в розпорядження правоохоронних органів по всіх Сполучених Штатах.

Продавати пристрій пересічним користувачам не планується, оскільки система перевірки працює тільки при наявності доступу до секретних урядових баз даних. Так що навіть якщо прилад випадково потрапить вам в руки, ви зможете хіба що отримати відбитки пальців своїх друзів. Крім того, враховуючи значну ціну пристрою (600 доларів), навряд чи знайдеться багато охочих придбати його задля розваги.

XS
SM
MD
LG