Спеціальні потреби

Розслідуються причини несправності двигуна аеробуса А-380


Літак австралійської авіакомпанії Quantas зробив аварійну посадку в Сінгапурі.

Розпочалось слідство для з’ясування причин відказу двигуна на одному з австралійських лайнерів авіакомпанії Qantas, який був змушений негайно приземлитися у Сінгапурі.

Qantas призупинила польоти всіх 6 шести своїх пасажирських літаків після того як один із аеробусів А-380, що летів до Сіднею із 459 пасажирами на борту, зробив змушену посадку спричинену відказом одного з його чотирьох двигунів. Пілот позбувся пального, що облегшити вагу літака, і приземлив його безпечно у Сінгапурі. Ніхто з пасажирів і команди аеробуса не постраждав.

Пасажири розповідають, що чули голосний вибух і бачили полум’я, що виривалось із пошкодженого двигуна. На фотографіях лайнера, зроблених після приземлення, видно почорнілий від диму знівечений двигун з якого частково зірване верхнє покриття.

Аеробус А-380 є в експлуатації із 2007 року і відтоді вже надходило кілька повідомлень про механічні неполадки. Проблема з двигуном змусила один лайнер повернутись у середині рейсу назад до Парижу у 2009 році. Також під час приземлення у Сіднеї на механізмах приземлення тріснули гумові покришки.

Втім авіакомпанія Qantas за 90 років історії свого існування не мала ні одної катастрофи із смертним випадком.

Вишиванки захоплюють світ. Інтерактивна мапа

XS
SM
MD
LG