Спеціальні потреби

Австрійці віддали голоси за правих і готуються мати наймолодшого у світі керівника країни


The Minister of Foreign Affairs of Austria Sebastian Kurz visiting with Serbian Prime Minister Aleksandar Vucic in Belgrade

31-річний керівник австрійської Народної партії Себастіан Курц готується стати наступним канцлером Австрії та одним з наймолодших державних лідерів у світі.

Народна партія під обіцянками жорсткішої політики щодо імміграції набрала найбільше голосів (понад31%) на виборах у неділю, але, не маючи переважної більшості у парламенті, буде змушена шукати партнерів для коаліційного уряду.

Європейські коментатори вважають, що у Відні сформується уряд консервативно-націоналістичного спрямування.

Остаточні підрахунки голосів завершать у понеділок, але найочевиднішим партнером Народної партії вже називають антиіммігрантську Партію свободи, або Соціал-демократичну партію.

Партія свободи висловлювалася за покращення взаємин з Москвою, і її нова виборча програма непрямо закликає скасувати санкцій ЄС щодо Росії, запроваджені після захоплення Криму та початку війни на сході України.

Три факти про Австрію:

  • Столиця - Відень
  • Населення - 8.7 мільйонів
  • Головна мова - німецька

Себастіан Курц в 27-річному віці став міністром закордонних справ і здобув популярність в країні завдяки його вимогам закрити “балканський міграційний маршрут” з Греції через Австрію на захід Європи.

Курц схвально відгукувався про рішення прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана спорудити стіну на кордоні з Сербією та Хорватією, щоб перекрити потік біженців та мігрантів.

Він також нещодавно запровадив заборону носити в Австрії паранджу/бурку - жіночі головні убори, що закривають обличчя.

Під час виборчої кампанії Народна партія наголошувала на тому, що соціальна допомога іммігрантам буде скорочена, і що чужинці повинні докладати зусиль для інтегрування в австрійське суспільство.

Дивіться також: Як іммігранти змінюють на краще економічний ландшафт американських міст

Як іммігранти видозмінюють на краще економічний ландшафт американських міст. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG