Спеціальні потреби

США рекомендують повністю вакцинованим носити маски - Байден назвав це ще одним кроком до перемоги над COVID-19


Урядові рекомендації щодо носіння масок повністю вакцинованими особами у деяких частинах США є черговим кроком у подорожі до перемоги на COVID-19. Про це у вівторок заявив президент США Джо Байден. Текст заяви президента США розміщено на сайті Білого дому. Раніше Центри з контролю та профілактики захворювань Міністерства охорони здоров’я США оприлюднили рекомендації, згідно з якими повністю щепленим особам рекомендується носити захисні маски у громадських приміщеннях за певних обставин.

"Я сподіваюсь, що всі американці, які живуть у регіонах, на які поширюються рекомендації CDC, будуть їх дотримуватись; я точно буду, коли відвідуватиму ці регіони", - йдеться у заяві президента США.

Байден також наголосив на успішності вакцинації у США, відзначивши, що у країні щеплено 60% дорослих, і, за деякими оцінками, вакцинація дозволила врятувати 100 000 американців від смерті.

Байден зазначив, що посилення вакцинації та носіння масок у регіонах, уражених штамом "Дельта", дозволять уникнути запровадження карантину, який діяв протягом 2020-го року.

"На відміну від 2020-го року, у нас є як наукові знання, так і інструменти для запобігання поширенню цієї хвороби. Ми не повертаємося до цього", - йдеться в заяві.

Як відзначає видання The New York Times, нові урядові рекомендації є віддзеркаленням того, що "зусилля щодо вакцинації, які уповільнились, не встигають за еволюцією вірусу".

Між тим на адресу уряду США лунає критика. Наприклад, конгресмен-республіканець Джим Джордан, як повідомляє консервативне видання Breitbart, заявив, що уряд США вже тривалий час змінює рекомендації.

"Ну вже ні. Це політика, а не наука", - твітує сенатор-республіканець Тед Круз.

Деякі оглядачі у США попереджають про можливі наслідки незгоди вакцинуватись з боку частини американців.

"Ось що відбуватиметься: вакциноваті представники багатшої частини середнього класу будуть носити маски, дотримуватись соціального дистанцюівання і вічно примушуватимуть дітей до носіння масок. Натомість справді вразливі люди будуть ігнорувати, стануть більше скептичними щодо вакцини, і постраждають найбільше від неминучих міні локдаунів, помиратимуть/хворітимуть". - ​твітує оглядач видання The Hill Саагар Енжеті.

У статті використано матеріали The New York Times, The Hill, Breitbart.

Дивіться також: Як відбувається боротьба за контроль над міжнародними водами?

Як відбувається боротьба за контроль над міжнародними водами? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG