Спеціальні потреби

У Білому домі відповіли на питання щодо зустрічі Байдена та Путіна


Президент США Джо Байден з дружиною Джил

На зустрічі із Путіним президент США Джо Байден підніме питання України та агресивної поведінки Росії на її кордонах. Про це заявила речниця Білого дому Джен Псакі.

"Він також підніме питання кіберактивності, зловмисної, проблемної, шкідливої кіберактивності, яку ми побачили. Звіcно ж мав місце хакерський напад із використанням SolarWinds, але також кібернапади з використанням програм-вимагачів, про які ми вже говорили. Йдеться про дії кримінальних груп всередині країни, і лідери цієї країни забов'язані вжити заходів. Немає жодних сумнівів, що президент Байден прямо підніме це у розмові", - заявила речниця Білого дому.

Псакі відзначила, що не чекає, що результатом зустрічі стане вирішення усіх викликів у відносинах між країнами.

Також, за словами Псакі, під у ході саміту із Володимиром Путіним Байден може підняти питання ув'язнення російського опозиціонера Олексія Навального та дотримання прав людини у Росії.

"Президент США ніколи не стримує себе щодо озвучення проблематики прав людини, затримання активістів, у випадку президента Росії. І як це показав оприлюднений нами зміст його розмови з ним, він не стримувався у тій розмові, і я не думаю, що він робитиме це, коли вони зустрінуться за два тижні на саміті", - відзначила Псакі.

Як раніше повідомив "Голос Америки", У понеділок президент США Джо Байден у Білому домі зустрінеться із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

"Президент та генсек обговорять саміт НАТО 14-го червня у Брюсселі, та численні питання на порядку денному НАТО, включно з посиленням трансатлантичної безпеки перед лицем викликів з боку Росії та Китаю. Вони також обговорять адаптацію НАТО для відповіді на такі загрози, як кібератаки, зміни клімату, при дотриманні більш збалансованого розподілу відповідальності між союзниками. Як ми вже заявляли, пожвавлення наших альянсів є пріоритетом цієї адміністрації, і наш альянс з НАТО є великою частиною цього", - заявила речниця Білого дому.

Дивіться також: Урядові експерти США та Німеччини обговорили питання трубопровіду "Північний потік-2"

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG