Спеціальні потреби

Влада Білорусі хоче допитати політичних опонентів у справі про вибухи


Люди біля входу до станції метро "Октябрьская" у Мінську.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко у середу заявив, що слідство з приводу вибуху в мінському метро, який забрав життя 12 людей і травмував ще 200, має допитати його політичних опонентів.

За словами Лукашенка, двоє чоловіків, затриманих у вівторок, зізнались у здійсненні вибуху, проте лишається невідомим, хто стоїть за терактом. Повідомляється, що один із затриманих є громадянином Білорусі. Повідомлення про арешт підозрюваних пролунало у день загальнонаціональної жалоби у Білорусі, в середу.

За словами представників влади, камера спостереження зафіксувала момент, коди один з чоловіків залишав сумку на станції, де стався вибух. Згідно з офіційними повідомленнями, вибухівку було детоновано за допомогою дистанційного управління.

Вибух стався у понеділок в післяобідню годину пік на одній з найбільш жвавих станцій мінського метро за 100 метрів від президентського палацу.

За словами Лукашенка, він підозрює, що вибух міг бути здійснений закордонними силами, зацікавленими у дестабілізації Білорусі.

Лукашенко нагадав, що подібний вибух стався у Білорусі у 2008-му році під час рок-концерту.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG